какво мислите за тази машина за хляб?

  • 1 224
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
http://www6.sears.ca/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?st … oductId=158303541

Моля, дайте си мнението за тази машина; зная, че е коментиран проблема и то неведнъж, но ме интересува конкретните специфилкации на това нещо приемливи ли са? Мерси.

# 1
  • Мнения: 7 430
Има подобни функции на моята, даже и в повече Wink а и дизайна и е страхотен newsm10 цената също е добра...бих си я купила Лауричка newsm53

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И нашата има същите функции, без възможността да прави хляб 1 лб. Но на тази дизайна е по готин (щото много ме кефят иноксови уреди). Laughing И според мен си струва, кеф ти хляб, пица, козунак, питки.Simple Smile Супер улеснение е.
Вие досега не сте ли имали машина за хляб?

# 3
  • Мнения: 2 452
И нашата има същите функции, без възможността да прави хляб 1 лб. Но на тази дизайна е по готин (щото много ме кефят иноксови уреди). Laughing И според мен си струва, кеф ти хляб, пица, козунак, питки.Simple Smile Супер улеснение е.
Вие досега не сте ли имали машина за хляб?

Не. Аз по принцип хляб не ям; моят съпруг беше против машините, но сега започна да се замисля и ще се възползвам от ситуацията. Laughing Аз и това съм си харесала:
http://www6.sears.ca/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?ca … oductId=158304124,
обаче малко по-трудно ще стане навиването за него.

# 4
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Хехе, Лаура, и ние сме така. Само мъжа ми го яде. Laughing Не знам при вас колко е хляба, но тук е 1.50-2 $ по магазините. С машината излиза между 0.60-0.85 $. (за 1кг хляб). Зависи колко струва брашното, щото различните марки имат различни цени.
Ние, като пресни емигранти, нали нямаме възможност за излишни разходи, та съм се интересувала от финансовата страна на въпроса. А пък, че белия хляб е много по-вкусен от купешките, това е отделна тема. Laughing
Ако имаш още въпроси... Hug

# 5
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
А за второто ти желание - и аз искаааааам. smile3514

# 6
  • Мнения: 1 116
http://www6.sears.ca/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?st … oductId=158303541

Моля, дайте си мнението за тази машина; зная, че е коментиран проблема и то неведнъж, но ме интересува конкретните специфилкации на това нещо приемливи ли са? Мерси.


Ето това намерих за нея
Features  
Programmable bread machine
680-Watt appliance automatically adjusts the speed and timing
16 Preset menu options include Low Carb/Gluten-Free/Artisan Dough settings
3 Crust colors and 3 loaf sizes
Over 100 bread, dough, sweet cake, and jam combinations
Audible tone indicates when to add mix-ins
12-Hour delay-start timer
Power-failure backup
Dimensions: 18" x 12-1/5" x 14-7/8"
Manufacturer's 3-year limited warranty
 

Изглежда добре, прави до 2 паунда хляб, отложения старт е 12 часа, трябва да решиш дали те устройва, щото има машини и с по 16-18 часа.
Виж има ли и бърза програма за печене на хляб, е не най-бързата дето е със специална мая, а такава около 2ч, мен тази най-ме устройва, че обикновената е коло 3ч50мин.
Виж и перката дали е метална или пластмасова, че май в последно време са почнали да ги правят с пластмасови и им се разширява много бързо отвора и не върти добре.

# 7
  • Мнения: 7 091
http://www6.sears.ca/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?st … oductId=158303541

Моля, дайте си мнението за тази машина; зная, че е коментиран проблема и то неведнъж, но ме интересува конкретните специфилкации на това нещо приемливи ли са? Мерси.


Машината за хляб е супер, нямаме същата ,но тази изглежда добра и на добра цена .  А машината за хляб си е страхотен уред Simple Smile за мен полезен колкото съдомиялната Simple Smile
Като сте отворили темата, някой има ли рецепта за хляб в машина без мая? Много ще съм ви благодарна ако споделите. Simple Smile

# 8
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Palmira, нали като правиш хляба ползваш мерителните лъжички, които са в комплеката? (Има ги и е доларамите, де). Досега всичко при мен е било ОК, даже сега взехме едно ново брашно, и с него хляба се надига много, направо имам чувството, че ще отвори капака. Laughing

Tandoori, сега ще погледна в моите рецепти за хлебче без мая. Ще пиша веднага, ако има нещо такова. Wink

# 9
  • Мнения: 2 452
Понеже аз отворих темата - имаше подобни 2 теми; едната тук, а другата в готварския форум -  там има много рецепти; проверете в тях.
Благодаря за информацията; ще отидем до магазина другата седмица, за да ги видя лично и ще погледна за перката и за бързото правене на хляб.   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 116
Понеже аз отворих темата - имаше подобни 2 теми; едната тук, а другата в готварския форум -  там има много рецепти; проверете в тях.
Благодаря за информацията; ще отидем до магазина другата седмица, за да ги видя лично и ще погледна за перката и за бързото правене на хляб.   bouquet
Това канадски долари ли са, защото в тукашните сайтове където я намерих цената е от 85 до 100$.

# 11
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Като сте отворили темата, някой има ли рецепта за хляб в машина без мая? Много ще съм ви благодарна ако споделите. Simple Smile


Тц.  Confused Нищо няма, всички са с мая. Сори. Sad

# 12
# 13
  • Мнения: 7 430
..Като сте отворили темата, някой има ли рецепта за хляб в машина без мая? Много ще съм ви благодарна ако споделите. Simple Smile


Знаеш ли - веднъж забравих да сложа мая и пак се изпече добре, но не бухна....пробвах го - ами не беше лош - макар, че го хвърлих (признавам си), понеже вкуса му не беше подобаващ
Ти пробвала ли си без мая да направиш  newsm78
Лауричка, извинявай за офф-а  smile3525

# 14
Като допълнение на Нади-н и този линк за рецепти.
То това май са трите основни Laughing

Общи условия

Активация на акаунт