Децата ми са гладни

  • 1 584
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Не знам как е при вас, но моите деца всеки ден след като ги взема от градината са озверяли от глад. Питам ги - те казват, че всичо са си изяли, а още като отида да ги взимам ме гледат в ръцете какво им нося и изяждат огромни количества храна. Притеснявам се, че по цял ден стоят гладни. Храната вградината явно им харесва, щом си изяждат всичко, сигурно не им стига Sad

# 1
  • Мнения: 532
И моите бяха така. Това е обсъждано много пъти във форума. Научи ги да си искат допълнително до безкрайност, докато лелките полудеят.... Joy
Да ме извинят работещите в детски заведения... Hug

# 2
  • Мнения: 786
И аз си мисля, че им дават малко.
Вкъщи порциите на малкия на почти всяко ядене са равни на моите Laughing

# 3
  • Мнения: 2 556
Честно, никога не ми се е случвало. А сина ми е доста ящен и винаги има апетит. Когато го взема от детска, играе си поне 1-2 часа, преди да се сети за вечеря  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
габриела винаги е гладна след детска градина, но това не ме учудва: следобедната им закуска е около 16:00 ч., а аз я взимам към 18:30, докато се приберем минава още половин час и е нормално като седнем да вечеряме тя да е гладна.

преди време работих за няколко месеца в детска градина и обядвах там: имаше възможност да си поръчвам от обяда, който се готви за децата. порциите си бяха съвсем нормални. аз се наяждах.

# 5
  • Мнения: 1 858
моят юнак ходи само 7 дни на ясла и всеки ден като го взимах за няколко часа изяждаше толкова колкото преди за два дни.НО учителките ми казаха че той не спира да тича Shocked и така спряхме да ходим на ясла!

# 6
  • Мнения: 3 861
моят юнак ходи само 7 дни на ясла и всеки ден като го взимах за няколко часа изяждаше толкова колкото преди за два дни.НО учителките ми казаха че той не спира да тича Shocked и така спряхме да ходим на ясла!
Защо сте спряли да ходите на ясла? Защото тича? Нещо не разбирам newsm78

# 7
  • Мнения: 1 858
Защото от там си лепнахме стафилокок,с който се борим и до днес.Защото още на 1-вия ден го пробрах с две сини петна от двете страни на дупето (натискали са го да седи на гърнето а той се е дърпал)
Защото го прибирах озверял от глад.
Защото мръсните дрехи,който прибирах вечер бяха мокри все едно са прани Shockedа не бяха прани(от пот)та представете сио по колко време са го държали с тия мокри дрехи и кат го лъхне един път ааайде.
Защото като дете без връзки го вдигаха по средата на яденето за да седне друго дете и той веднаа спира да яде и започва да плаче.



И много други причини имаше ама да не изброявам сега. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 122
лелееее, svetlionkata, къде е таз градина бре. Направо ме ужаси. Аз сега дадох моят син на ясла, а той няма изграден график като в нея /сиреч- спим до късно и обедната почивка я пропускаме, ходим без памперс, но не си казваме всеки път и не искаме да седнем на гърне, щом може да се пишка прав/. Дано не уцеля подобна на вашата.

Моят син пък се прибира умрял от жажда. Още като го заведохме за 1ви ден ни казаха да му занесем и минерална вода за да не пие чешмяна / там не била хубава/. Те ли не му предлагат, той ли не си иска, шишето си седи в гардеробчето и си пием от него, като го взимам. За сега, за една седмица не му е проличало да е бил гладен

# 9
  • Мнения: 1 858
няма как да попаднете в нея тя е в Монтана и се води оздравителна (с по 6-7 деца в група)

# 10
  • Мнения: 3 861
Защото от там си лепнахме стафилокок,с който се борим и до днес.Защото още на 1-вия ден го пробрах с две сини петна от двете страни на дупето (натискали са го да седи на гърнето а той се е дърпал)
Защото го прибирах озверял от глад.
Защото мръсните дрехи,който прибирах вечер бяха мокри все едно са прани Shockedа не бяха прани(от пот)та представете сио по колко време са го държали с тия мокри дрехи и кат го лъхне един път ааайде.
Защото като дете без връзки го вдигаха по средата на яденето за да седне друго дете и той веднаа спира да яде и започва да плаче.
Лелеее не вярвам, че има такива места, ти подаде ли оплакване??? Направи ли нещо по въпроса  да се промени нещо??? Моето зверче още не ходи на ясла, при нас има проблем с местата, трябва да чакам до есента на 2006 Confused, но ако усетя да се случва нещо такова като гореописаното няма оставя нещата просто ей така и да си тръгна, има си директори, а ако и тях ги гони някакво безхаберие си има по висши институции, които да се сезират

# 11
  • Мнения: 542
Положението с вълчият апетит е същото и при нас - и при двамата. Винаги се нахвърлят на това, което им нося или врънкат да им се купи нещо за ядене. Понякога изяждат по едно парче пица... и после и вечерята.
От това, което съм виждала по групите  в детските градини (дори и в някои "прехвалени" места, е че често порционът от първа до пета група е почти един и същ. Супата е доста водниста, месото в основното е допълнено с отопен хляб (дъщеря ми оттам се научи да си дроби хляб в супата и да го кисне), а понятието: "Десерт - ябълка", не значи, че на дете се дава по една ябълка, а максимум един - два резена.
Не слагам всички детски градини под един знаменател, но това, което описвам, съм го видяла с очите си...дано да не е така на повечето места...

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Случвало се е да взема Денислав по-рано от ясла, още докато закусват. С очите си виждам, че си изяжда всичко, иска допълнително и като си тръгнем, продължава да иска нещо за ядене. Не мога да си го обясня, но съм убедена, че в яслата се храни добре. newsm78

# 13
  • Мнения: 3 861
вероятно децата изразходват много енергия, тичат, играят с другите деца, затова са вечно гладни

# 14
  • Мнения: 23
При нас особено лятото жаждата беше невероятна. В момента, в който видеше баба си си искаше сок или вода и докато не го изпие не мърда от двора на яслата. Сега понеже не се поти толкова за водата се сеща чак в къщи, но докато се приберем се се намъква в магазините по пътя да си хареса нещо, но не от глад а за спорта просто.

Общи условия

Активация на акаунт