Зачервяване по тестисите и малки "остри"пъпчици около ануса

  • 7 763
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 672
Имаме този проблем от известно време- по точно от около 1 месец лекърката го забеляза и ми каза да го мажа по "топчетата" с нещо мазничко- бебешко олио или зехгин- е помага но само докато е без памперс- като му го слажа е при смяната пак отпред където се допират в него са зарервени.Пробвах обилно и с пудра- същото се получава.
А от известно време забелязах и пъпчиците около ануса- дребни и острички - дори като го мия драскат.
Странното е че винаги му слагам кремче точно там- при всяса смяна на памперса- защо се получи това тогава.Докторката каза да мажа обилно- е от една седмица няма подобрение.
Моля ви дайте някъкъв съвет- дали да не отида на кожен лекар?

# 1
  • Мнения: 4 068
Според мен хич не се чуди ами отивайте на кожен лекар. Вземай направление от педито и заминавайте. И хич да не ти ги разправя тия да го мажеш обилно. То може и нищо сериозно да не е, но пък така само се мъчи детенце.
Освен всичко друго искам да ти препоръчам кремчето за дупе дето го позваме ние. Някакво сръбско или македонско е. Казва се Детска витаминска крема. Една голяма розова кутия. Направо е невероятно. откак и мажа дупето с него не съм видяла капка зачервяване.
Айде стискам палци бързо да му мине да детето и да пишеш какво е станало!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при нас се получаваше на 2 пъти.Беше обаче много повече от вашето-зачервена и подута чурка +острите пъпчици ,който описваш.Заведохме го на кожен-беше някакво възпаление и ни исписаха някаква мас за очи ,която обаче вече не се произвежда Rolling EyesОсвен нея винаги при зачервяване или пъпчици мажа с крем,който се приготвя в аптеката-направо е чудотворен-от едно намазване всичко минава.
Отидете на кожен,а за приготвения питай педито,би трябвало да го знае.Този крем ми реши проблемите Wink

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пробвай да смениш памперса, това също може да е вариант. И отидете на лекар-специалист.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
И ние сме минали през това - крем, който се приготвя в аптеката! Това е спасението. Също често миене и сменяне на пампата. Оставяй бебо да ритка по гол пишок за някоя и друга минута, стига да не е студено у вас.
Нашите остри пъпки се отлепяха и ставаха на кървави рани. Нищо друго не ни помогна освен приготвеното кремче. А сме опитали, повярвай, ВСИЧКИ ВНОСНИ КРЕМОВЕ И МАЗИЛА. Не ти препоръчвам мазилата от аптеката, които съдържат антибиотици и кортикостероиди! Освен ако не е доказана гъбичка!
Успех!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 672
Благодаря на всички- в понеделник отиваме на кожен и ще пиша какво е станало!  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 672
привет
ходихме на кожен лекар- оказа се някаква гъбична инфекция- не е мн. страшно
изписаха ни Певизон за мазане- дано да помогне
да пише някой който го е използвал- дали е ефикасно?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 672
Момирета- това кремче е направо чусно!!!
Само след 4 намазвания има ефект- вече като сваля пампата не виждав зачервени "топчета"
Супер- дано да не е само докато се мажем- това трябва да продължи 1 седмица
Много съм щастлива Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт