Хрумна ми нещо!(за филмите)

  • 1 015
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Момичета имам идея Grinning Grinning Grinning Grinning
Тъй както си разменяме картички, защо и да не си разменим по някох филмче Wink Wink Wink Wink По пощата имам предвид. Те дисковете нищо не тежат, така че няма да излезе много скъпо.

Ето и списъче на това, което имам аз, не са много за съжаление, но все пак Cry Cry Cry Cry
Български филми:

Вчера
Матрирахат
Козият рог
Ребро адамово
Ивайло
Мера според мера
време разделно
681-велизието на хана
Татул
Сиромашка радост
 Това са ми българските. Имам и американски с български дублаж, но те са детски:
Ледена епоха

Малките понита
Шрек 1
Феноменалните
Малката русалка
Новите дрехи на царя
Бандата на Моцарт
Анастасия
Ну,погоди

Ако някой е навит, пишете!

# 1
  • Мнения: 3 098
Торни,идеята ти не е лоша,но дали биха оцеляли след пътуването,може да се с4упят.
Аз по тая при4ина не се престрашавам да пратя на майка ми дискове със снимки,а ги принтирам или пък по мейла.

# 2
  • Мнения: 1 238
Що бе какво ще им стане? Ако се опаковат добре? В нашата поща има даже и специални кутийки за дискове Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 825
Торне, идеята ти е супер  Wink и наистина няма да се с4упят дисковете, слагат ги в специални пликове в поЩата. Аз по скоро бих се притеснила по въпроса с пиратството.... ако вземат да се размотават много дискове насам, натам из Европа  Wink Поне тука при нас много затягат положението по този въпрос, правят проверки по фирмите... а 4ерните, които продават пиратски дискове с музика и филми, директно си ги арестуват  Sad

# 4
  • Мнения: 7 605
Идеята ти е велика  newsm10

Дискове не се с4упят лесно, няма проблем zа праЩането, а Щом до пиратството съЩо не вярвам да има някакъв проблем, то и кой Ще раzбере какво има на дисковете?  Mr. Green

Само трябва да се види кой какъв плеър има, някои 4етат само + или  -  ама и аz много не раzбирам от тия работи, даже никога не съм пробвала наШата zаписва4ка  Embarassed  Ина4е аz мога да предлагам само муzика, филми на български нямам  Sad , само на английски и то доста. Като живяхме на Филипините се снабдихме zдравата, бяха само zа по 1 ? и имаШе филми, които тогава даже оЩе ги нямаШе по кината  Mr. Green и са супер ка4ество.

# 5
  • Мнения: 4 212
Кларе, има една такава работа с пиратските дискове. И мен пътуването не ме притеснява, нали има пликове с балон4ета  Grinning ама копията.... Thinking Аз ли4но имам много оригинални филми, до сега не съм копирала, признавам си незнам как става на компа.
аз имам
Аз, робот
Белите не могат да ска4ат
Гладиатор
Патриота
Master & Commander
Публи4ен враг
ICE AGE
Плажът
Уол стиит
Играта
Конспирацията
Ударът
Четири стаи
Жега
Влакът трезор
Шрек 2
Джурасик парк 3
Троя
Чудовища(детски)
Лице на заем
Сна4
The Game
Fight club
A beautiful mind
Final destination
Среднощно препускане
Conspiracy theory
The sting
Съвременна българска енциклопедия 1 и 2

вси4ки филми имат най малкото английски и немски субтитри

българските ми филми са на видеокасети касети тъй 4е....

# 6
  • Мнения: 3 880
Торни,идеята ти не е лоша,но дали биха оцеляли след пътуването,може да се с4упят.
Аз по тая при4ина не се престрашавам да пратя на майка ми дискове със снимки,а ги принтирам или пък по мейла.
Ами те не са от стъкло, че да се счупят така лесно Wink Аz в последно време снимките само на дискове ги праЩам в БГ, досега е нямало счупен...

# 7
  • Мнения: 3 098
Торни,идеята ти не е лоша,но дали биха оцеляли след пътуването,може да се с4упят.
Аз по тая при4ина не се престрашавам да пратя на майка ми дискове със снимки,а ги принтирам или пък по мейла.
Ами те не са от стъкло, че да се счупят така лесно Wink Аz в последно време снимките само на дискове ги праЩам в БГ, досега е нямало счупен...
Ще взема да опитам да им пратя в България така,Щом ме успокояваш,тъкмо между коледната карти4ка Ще стане екстра.
Пък туй си е идея,тука междуфорумно съЩо става да се питаме какво филм4е искаш да ти донесе Дядо Коледа и хоп между 4еститката Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 452
Хубава идея, обаче давате ли си сметка, че има различни системи? Ние напр. не можем да гледаме филми от Великобритания (освен на едно ДВД, което е по-старо), а свекър ми оттам нищо не може да отвори на неговото ДВД, което е съвсем ново. Да не стане така да си изпращаме дискове за подложки на чаши (както каза мъжа ми след като неуспешно записах няколко музикални диска на компютъра) Heart Eyes.

# 9
  • Мнения: 7 803
по повод пиратството ми тя пощата си има митница има право да отвори всяко писмо или пакет то ако беше толкова лесно да се пращат забранени неща ..........

# 10
  • Мнения: 7 605
по повод пиратството ми тя пощата си има митница има право да отвори всяко писмо или пакет то ако беше толкова лесно да се пращат забранени неща ..........

Вярно 4е могат да отварят. Но какво Ще видят? Един диск, който може и да е беz надпис. МислиШ ли 4е Ще ги пуснат да видят какво има на тях?

# 11
  • Мнения: 1 909
Добра идея, но ние имаме над 100, може би даже към 200 ДВД...
По принцип даваме дискове на приятели, но като ни zамотат,
много трудно ги връ6тат, ние все zабравяме на кого сме дали...,
та вече преустановихме тая дейност, че то направо благотворителна си стана  Joy
А и ако човек няма code-free dvd player, може усилията ви да са напраzни... newsm78

П.П. tornerosse, не е било нужно всяко zаглавие да го слага6 в болд,
стига в началото и в края на списъка да сложи6 таговете.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 238
Добра идея, но ние имаме над 100, може би даже към 200 ДВД...
По принцип даваме дискове на приятели, но като ни zамотат,
много трудно ги връ6тат, ние все zабравяме на кого сме дали...,
та вече преустановихме тая дейност, че то направо благотворителна си стана  Joy
А и ако човек няма code-free dvd player, може усилията ви да са напраzни... newsm78

П.П. tornerosse, не е било нужно всяко zаглавие да го слага6 в болд,
стига в началото и в края на списъка да сложи6 таговете.  Simple Smile
Аз имах предвид предимно български филми- или такива със субтитри...
Как разбра, че съм сложила Болд на всяко заглавие newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
аз съм много зле с техниката Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 909
Добра идея, но ние имаме над 100, може би даже към 200 ДВД...
По принцип даваме дискове на приятели, но като ни zамотат,
много трудно ги връ6тат, ние все zабравяме на кого сме дали...,
та вече преустановихме тая дейност, че то направо благотворителна си стана  Joy
А и ако човек няма code-free dvd player, може усилията ви да са напраzни... newsm78

П.П. tornerosse, не е било нужно всяко zаглавие да го слага6 в болд,
стига в началото и в края на списъка да сложи6 таговете.  Simple Smile
Аз имах предвид предимно български филми- или такива със субтитри...
Как разбра, че съм сложила Болд на всяко заглавие newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
аз съм много зле с техниката Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Аааа, филми с български субтитриииии  newsm78 Mr. Green
Абе чудя zа6то не си ги вzемете от някоя двд-отека, а то си имало причина
ама гледам хората писали чужди имена и zатова е станало недораzумение.
болда - като отговаря6 с "цитат", вижда6 предното мнение, както е написано от автора.  Wink

# 14
  • Мнения: 1 238
Цитат
3а болда - като отговаря6 с "цитат", вижда6 предното мнение, както е написано от автора.

Да бе верно...не се досетих за това...........Неделя е днес-още спя честно казано Joy Joy Joy Joy Joy

А иначе на мене ми се гледа много някакъв бг филм от едно време. За американските аз мога да си ги гледам и по кабелната ТВ в Дания...

Общи условия

Активация на акаунт