плуване и кърмене

  • 590
  • 4
  •   1
Отговори
  • Pernik
  • Мнения: 111
мислите ли че е удачно дда плувам в обществен басейн с минерална вода? притеснявам се да не ми се замърсят гърдите с нещо.
 newsm78

# 1
  • Мнения: 485
Ами аз бих плувала, нали ще се измиеш после? Аз лично не виждам проблем.

# 2
  • Мнения: 579
Аз редовно ходя на басейн,а сега записах и бебка на уроци,така че не виждам нищо лошо.

Нали след това се къпем Laughing

# 3
  • Мнения: 285
Ох, и аз много се чудя... Така ми се плува!

Ама малко ме е страх. Преди съм хващала някакви гъби в басейна Спартак. И се страхувам да не би да е възможно да ми гъбясат зърната и да предам нещо на бебето... Може и да съм много невежа и някой доФтор или запознат да припадне от смях при това предположение.  newsm78

...Но страх лозе пази... И все пак много ми се плува...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 249
Ох, и аз много се чудя... Така ми се плува!

Ама малко ме е страх. Преди съм хващала някакви гъби в басейна Спартак. И се страхувам да не би да е възможно да ми гъбясат зърната и да предам нещо на бебето... Може и да съм много невежа и някой доФтор или запознат да припадне от смях при това предположение.  newsm78

...Но страх лозе пази... И все пак много ми се плува...
И на мен много ми се плува и ... съответно плувам Simple Smile.
Гъбичките не се хващат просто от басейна, най-вероятно след плуването се е създала благоприятна влажна среда за развитието им - затова е важно доброто подсушаване, както и избягване на тесни панталони след това и т.н. За гърдите важи същото - ако ги подсушиш добре, няма опасност.

Общи условия

Активация на акаунт