Моята чудесна обемна коса!

  • 3 990
  • 27
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да споделя новото си откритие с вас  Grinning
Wellaflex 24h volume fluid
На влажна коса спреят се напръсква 10-15 пъти, разресва се и не се измива. Суши се добре със сешоар и voila! това е всичко. Косата е видимо по-обемна Simple Smile
Спреят е за около 50 нанасяния (пише върху опаковката). Цена - 3,60-4,60 според зависи откъде. Единствен минус за мен е може би малко по-бързото замърсяване на косата след употребата му, но и това не е беда Simple Smile
Трае един ден, т.е. 24 часа. Още умувам после какво да правя - да нанеса наново и да изсуша пак (без да мия косата, разбира се), или да навлажня косата леко и пак да изсуша, без да нанасям нова доза от флуида. Ако някой знае отговора, да свирка, да не експериментирам.
Много съм доволна от действието му.

# 1
  • Мнения: 1 680
Сега ако ни покажеш снимки "преди" и "след" цена няма да имаш.  Crazy

# 2
  • Мнения: 7 186
Супер, ще го пробвам. Peace
Преди време ползвах спрей за обем на Вела и донякъде имаше ефект, но не беше нещо кой знае какво. После някъде зачезна от магазините. Thinking Този сигурно е от нова серия, дано наистина да е хубав. Simple Smile

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Сега ако ни покажеш снимки "преди" и "след" цена няма да имаш. Crazy
Еее, тц, нямам Simple Smile
Но на следващия ден, след като го пробвах за сефте, двама човека питаха да не съм подстригана Simple Smile Видима разлика имаше.

# 4
  • Мнения: 130
В този дух, някой да знае нещо за по-лесно изправяне? Косата ми е леко чуплива (това дето най го мразя -  нито къдрава, нито права) и по принцип я суша и изправям с четката, ама така гори доста. Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Като откриеш нещо ПРОТИВ обем, обади ми се, че в автобуса заемам място за двама и определено не е щот' ми е голям гъза Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 3 611
Като откриеш нещо ПРОТИВ обем, обади ми се, че в автобуса заемам място за двама и определено не е щот' ми е голям гъза Twisted Evil


newsm62 newsm62 newsm62

# 7
  • Мнения: 4 212
Май койт каквото си няма. Аз се 4удя как да я отлепя косата си от главата, а дъщеря ми лиже, зализва, маже......Та Бу, този спрей е на Велла, така ли?  ще пробвам.

# 8
  • Мнения: 8 451
Звучи интересно.
Ще взема да пробвам.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Като откриеш нещо ПРОТИВ обем, обади ми се, че в автобуса заемам място за двама и определено не е щот' ми е голям гъза Twisted Evil
Открила съм, мхм Simple Smile Открих, че като си правя редовно маски на косата (не подбирам вида, т.к. косата ми е небоядисвана и здрава, тъй че в момента имам една на Ейвън и една изостанала от свеки за изтощена коса), косата след 2-3 път спира да бухва...но иска и по-често миене.

А иначе - въпросният спрей на Вела за обем го ползвам, като си суша косата надолу с главата за допълнителен ефект. Според мен се явява нещо, като течен гел, тъй че има вероятност ако си издухаш косата с прилизване с четка, да стане по-малко обемна, Белинда.

# 10
  • Мнения: 3 405
А става ли за абсолютно права коса? И дъъъъъъъъъъълга...е не много Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
БУ, отдавна ползвам този спрей. Ако сложиш пак върху старото, косата ще стане много твърда , на клечки и не се реше!
Или навлажняваш леко и сушиш - хваща наново, но не така добре
или миеш косата и всичко отначало

# 12
  • Мнения: 278
За изправяне - тинейджарите използват ютия  Shocked
Племеницата ми е на 13 г. и не мога да я убедя да не използва този начин. Накрая ми умръзна да и повтарям и и каза "косата си е твоя като искаш гори сия"  Whistling

# 13
  • на село
  • Мнения: 3 845
И аз го имам това чудо, ама нещо немога да се справя, косата ми става все едно е напръскана с лак и после немога да я разреша.
Сега си взех пяната на Нивеа за обем, поне не ми става така твърда косата  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 5 826
За изправяне - тинейджарите използват ютия Shocked
Племеницата ми е на 13 г. и не мога да я убедя да не използва този начин. Накрая ми умръзна да и повтарям и и каза "косата си е твоя като искаш гори сия" Whistling

Е ти направо ме уби  #Shocked
И аз навремето какво ли не съм правила на косата си, но чак ютия  Shocked
Аз имам спрей за обем на Ейвън и ефекта е горе долу както го описва Бу - има ефект от напръскването докато си легна, на другия ден трябва да се повтори процедурата, но при мен след измиване, защото ми омазнява косата.

Общи условия

Активация на акаунт