Виши

  • 1 925
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Какво вие е мнението за продуктите на Виши?

# 1
  • Мнения: 10 758
 newsm10
Половината ми козметика е на Виши.

# 2
  • Мнения: 2 161
Ползвам редовно продуктите на Виши.Доволна съм.

# 3
  • Мнения: 5 313
в момента за лице ползвам- thermal fix 1.без слънцезащитен фактор е,иначе съм доволна от него.ролона против изпотяване(със зелената капачка)също много го харесвам.имах и някакъв крем за около очите(не му помня името)от който не бях особено впечатлена.  

# 4
  • Мнения: 7 186
И аз съм доволна. Peace
Ползвала съм само кремовете за лице.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 399
Аз ги харесвам, ама всички кремчета бих ползвала за нощни. Wink
Иначе много съм доволна от лосиона за премахване на грим. Онази голямата разфасовка от 300мл. Бях го хвалила тук преди време. Simple Smile
Иначе бих си взела пяната за лице от Олиго25. Много хубави отзиви чувам за нея. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Много съм доволна, когато мога си купувам, ползвала съм дневен и нощен крем, гел за очи, измиваща гел пяна и една термална вода за лице, която ми бяха подарили.

# 7
  • Мнения: 8 505
Е,аз май съм първата недоволна.Кремовете (за смесена кожа-Нормадерм) са им доста тежки,поне за моята кожа,кремът за около очи нямаше особен ефект,а гелът за измиване го хвърлих почти пълен,тъй като прекалено ми изсушаваше кожата.

# 8
  • Мнения: 463
 За кремовете - не съм доволна от всичко, не че е лошо, а просто не пасва на моята кожа.
 За шампоаните - само хубави думи.
Слънчевата защита - супер, супер

# 9
  • Мнения: 6 472
От кремовете и слънцезащитната козметика съм доволна. Друго не съм ползвала.

# 10
  • Мнения: 35 892
не съм недоволна, но не съм и супер доволна - това е!

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Доволна съм от всичко,което съм ползвала. Grinning
Сега ползвам Ф.Д.Т. им,ползвала съм шампоани и доста кремове за тяло. От този за стриите съм доста доволна.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Много съм доволна Wink
Сега ползвам антицелулитния.За лице също съм ползвала доста неща.Само добри отзиви мога да дам Peace

# 13
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Разкош!!!
Без значение, дали дневен, дали нощен, дали за бръчки, дали ампули за коса или козметика за нея, а да не говорим, че нямам нито една стрия от ползването на козметиката против тях - бях 43, в края бях.....70 #Crazy и няма нито една, ама нито една, а и родих голямо бебче - 3700 и 55см Grinning т.е. голяяяямо коремче. Невероятна е[smilie=smile3501.gif]

# 14
  • Мнения: 2 849
Добра марка е ,но е много важно дали кожата ти ще я понесе .Ако можеш пробвай първо с мостри . Wink

Общи условия

Активация на акаунт