Боли ли ви?

  • 1 041
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,аз като новак в асистираната репродукция да попитам-боли ли ви след инжекции прегнил?За който не знае,тези инжекции се бият за пукане на узрял фоликул.Защото щяхме да правим инсеминация/обаче моя мъж го гони страшно шубе или незнам какво и не може да дава сперма/,което си е проблем,незнам как ще го решим.Та вместо инсеминация,доктора видя на 11ти ден готов фоликул в 1ния яйчник и ми биха 5000единици прегнил,след това в къщи на естествена инсеминация,та мисълта ми беше че вчера трябва да се е пукнал фоликула,обаче продължава да ме боли вдясно/където е/.Вас боляло ли ви е?Дали да се обадя на доктора,да види,дали се е пукнал фоликула?Какво да правя?

# 1
  • Мнения: 7 718
Продължавай с естествените инсеминации. Laughing
Болка може да има и след спукването, докато се абсорбира течността.
Освен това може и да не се е спукал още, независимо от прегнила.

# 2
  • Мнения: 22
Не се притеснявай от болката, нормално е.И мен ме е боляло.

# 3
  • Мнения: 147
здравей olianata ,
Аз пък от месеци наред пробвам с вътрешно маточните инсеминации.Този месец ми беше 4 по ред.Прегнил-няма нещо което повече в този живот са ми били като инжекции . Най различни единици като почнеш от 1500 до 10000.
Мен също ме е боляло ,но болката е поносима.Защото аз и след инсеминацията продължавам по схема Прегнила.
Разказвам ти всичко това за да те успокоя и да ти кажа да не се натоварваш излишно.
Вярвай че ще успееш.Късмет
Поздрави

# 4
  • Мнения: 1 320
Възможно е да не те боли от Прегнила, а от самите фоликули и тяхното пукане.
При мен този месец се получи така, че почти всеки ден ме гледаха на уз и аз имах възможност да съпоставям усещанията си с това, което се вижда. Та значи оказа се, че най-много ме боля преди да се спукат фоликулите /2 на брой/. Особено единия-чак ми се беше схванал кракът. После изведнъж тая болка рязко утихна и аз реших, че пущината се е спукала. След това ме болеше съвсем лекичко още един ден и после всичко мина. Но вече знам, че най-много ме боли преди да се спукат, а не след това.

Общи условия

Активация на акаунт