за красотата и ПМС

  • 2 611
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 529
Не знам при вас как е, но при мен предменструалният синдром е доста ясно изразен и определено не ми влияе само на психиката Crazy, а и на външния вид  newsm77
Първо много ми се прияжда сладко и около една седмица ям по шоколад на ден в резултат на което предменструално обикновено наддавам по 1 кг  (пак добре, че е само толкова) -  Animal Pig
Второ и свързано с първо - излизат ми пъпки по лицето и деколтето Blush
Трето - подува ми се корема
Четвърто - лицето ми като че ли леко подпухва -  Animal Cow

Вие имате ли подобни влияния от ПМС и как се справяте с тях? Laughing Sunglasses

# 1
  • Мнения: 10 758
Същото е и при мен и не мога да се справя Embarassed.
А каква нерва ме гонииииии преди да ми дойде Embarassed.

# 2
  • Мнения: 6 155
Пъпките са просто задължителни  Close  #2gunfire, но ако не ги закачам изчезват сами за 2-3 дни.
Корема също ми се подува Confused
Сладкото...не знам...на мен ми се яде по всяко време Blush

# 3
  • Мнения: 2 529
Сладкото...не знам...на мен ми се яде по всяко време Blush

Е, то и на мен, но някак си в други периоди успявам поне малко да се удържа Laughing Laughing Laughing
А сега като се замисля, май като че ли освен, че ми се яде сладко и като цяло ми се увеличава апетита  ooooh!

# 4
  • Мнения: 377
Определено ПМС ми влияе и на външния вид. Апетит нямам и почти не ям, но въпреки това съм надута, някъде четох, че това е защото организма задържал повече вода. Имам си и по една пъпка на месец, но пък е огромна   Sick
А и косата ми се омазнява много бързо. А колко до това колко съм противна мойто мъж може много да говори по въпроса  Mr. Green

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
А каква нерва ме гонииииии преди да ми дойде Embarassed.

И мен!  Laughing Мъжът ми по това познава  кога ще ми дойде!  Embarassed

Кики, същите неща ми се случват с малка разлика - шоколада си го ям по всяко време, пъпките сякаш с възрастта все по-рядко се явяват.
Как се справям - избягвам да погледжам в огледалото подпухналата си мутра, да не се потискам, а килото само изчезва - със започването на цикъла ми се разхлабва стомаха, до края ( 5 дни) всичко е наред!

# 6
  • София
  • Мнения: 9 395
И мен!  Laughing Мъжът ми по това познава  кога ще ми дойде!  Embarassed
Моят мъж в това отношение ми е по-верен от календара Mr. Green. Винаги знае по-добре от мен, кога. Simple Smile
Сигурно си поведението си аз също мноого се издавам. Ама гледам, че не съм само аз така. Mr. Green

Иначе на мен най-ми се сплесква косата преди цикъл. Каквото и да я правя все тая. #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 234
Абе не съм забелязала да ми се прияжда,ама яйчниците почват много зверски да ме болят Sick,гърдите също и съм като парцал smile3514И много се изнервям.Ставам просто отвратителна  Twisted Evil

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз ставам ужасна като ме хване ПМС-то, тресат ме едни нерви, като че света свършва, на мен пък не само сладко ми се хапва, ами всичко - такъв апетит ми се отваря, че направо слон мога за изям, и на мен ми излиза само една пъпка, но за сметка на това пък огромна и на най-невероятни места  #Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 621
Оооо, и аз съм така през ПМС - ям почти непрекъснато сладки неща, качвам кг, издува ми се корема, само пъпките напоследък ме пропускат и не са задължителен елемент Whistling,косата ми става като слама и не се поддава на нищо, яки нерви ме тресат поне седмица, много зле ми се отразява на външния вид, ужасен период Crazy

# 10
  • Мнения: 8 505
На външния вид нищо ми няма,но имам чувството,че съм нагълтала балон с въздух-видимо не ми е подут корема,а в същото време го усещам,че всеко момент ще експлоадира.

# 11
  • Мнения: 6 243
Ох, аз отскоро се сдобих с ПМС, ама е ужасно. Значи при мене основното, е че задържам вода - резултатаът е подпухването, подуването и качването на кг, което ме побърква. Изнервям се, и мене ме гони глад.  Ходих при хомеопатката да й се оплача, даде ми сепия, не помня потенцията. Като не забрава да я вземам, ми помага. Лошото е, че заради кърменето цикърът ми не е редовен и не винаги разбирам че е ПМС, понякога си мисля,че ме гони нервата по принцип.

(иначе пъпки поне не ми излизат, ама то не е късно)

# 12
  • Мнения: 5 313
на мен ми излизат много малки пъпки по брадата една седмица преди цикъла,които изчезват веднага като ми дойде.корема ми се подува и гърдите ме болят адски.супер нервна съм и постоянно съм гладна.

# 13
  • Мнения: 18 542
Не съм забелязала да ми се яде повече сладко, но и на мен ми излизат пъпки и ми се подува корема. Не се справям никак. Страдам си тихо и чакам да ми мине.  Blush

# 14
  • Мнения: 4 546
Не знам при вас как е, но при мен предменструалният синдром е доста ясно изразен и определено не ми влияе само на психиката Crazy, а и на външния вид  newsm77
Първо много ми се прияжда сладко и около една седмица ям по шоколад на ден в резултат на което предменструално обикновено наддавам по 1 кг  (пак добре, че е само толкова) -  Animal Pig
Второ и свързано с първо - излизат ми пъпки по лицето и деколтето Blush
Трето - подува ми се корема
Четвърто - лицето ми като че ли леко подпухва -  Animal Cow

Вие имате ли подобни влияния от ПМС и как се справяте с тях? Laughing Sunglasses
абсолютно същото. а понякога ми излизат и стресници. КАТО СЕГА   smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

Общи условия

Активация на акаунт