Отново въпроси??

  • 367
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте мами,  моята беба вечер не и стига кърма или поне така се държи и взех да и предлагам и другата гърда , но възникнаха едни въпроси на които не мога да си отговоря:
Кога  се кърми от двете гърди и как се кърми , и на всяко хранене ли трябва да и предлагам и двете?
Благодаря

# 1
  • Мнения: 4 915
При някои майки е нормално вечер количеството кърма да намалява. Аз също кърмех от двете гърди вечер, ако малката желаеше.

Кърмиш така - от едната гърда, докато детето желае - докато се пусне само, после предлагаш другата. От нея суче също колкото желае.
На следващото кърмене първо предлагаш последно предложената гърда.

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не се притеснявай,повечето мами кърмят винаги и от двете гърди Grinning Free Soul ти е казала как става редуването - давай и двете и по-честичко и всичко ще е наред Grinning Вечер повечето бебета са неспокойни, не се задоволяват с нищо и искат да сучат почти непрекъснато - това не значи, че кърмата е намаляла, а е просто етап в развитието - и обикновено минава с течение на времето.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 381
И при нас имаше такива вечерни моменти. Нали бебчетата са по-неспокойни вечер и от сученето се успокояват. Според мен това е причината за честото желание за сучене. аз също съм предлагала и двете гърди, както Free Soul е обяснила. По този начин се и стимулират гърдите да произвеждат повече мляко.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт