първо зъбче

  • 734
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,днес ни излезна първото зъбче и искам да ви питам
има ли някъкав обичай,защото съм чула ,че нещо се прави
с златна или сребърна паричка ,но не знам подробности newsm78,
ще съм ви благодарна ,ако ми помогнете. tooth

# 1
  • Мнения: 1 512
Честито зъбче!
Аз се допитах да моята кума и тя ми каза, че за първо зъбче се купува нещо бяло. Аз на буболечката й купих бяла панделка Flutter и й направих много снимки.

# 2
  • Мнения: 8 505
Честито!
За пръв път чувам това с бялото нещо,а и никакъв друг обичай при избиване на първо зъбче не знам Rolling Eyes

# 3
Мерси за поздравите и за съвета! newsm10

# 4
Честито! Това за паричката не съм го чувала, но съм чувала, че се купува нещо бяло, за да бъдели бели зъбките и че се пукат пуканки - пак за да са бели и за да избият по-лесно!  Simple Smile Не, че зависи от това, де!

# 5
  • София
  • Мнения: 344
Честито "колежке".И ние сме на тази вълна. Grinning
Моята баба казва за златно или сребърно украшение- да са здрави зъбките.Ами аз измих хубаво сребърното кръстче, което ми е талисман и натрих венеца с него.
Много се радваме всички у дома. Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 148
Здравейте,днес ни излезна първото зъбче и искам да ви питам
има ли някъкав обичай,защото съм чула ,че нещо се прави
с златна или сребърна паричка ,но не знам подробности newsm78,
ще съм ви благодарна ,ако ми помогнете. tooth

Поздрави и от мен!
А би ли казала къде излезе първото зъбче - отдолу или отгоре? За мой срам не зная  къде избива първо Embarassed! А пък ни предстои и на нас. Да знам къде да се дзверя  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 344
Да отговоря аз- по книга а и в действителност първо излизат двете зъбчета в средата отдолу.После двете средни отгоре.За следващите ще мислим по късно. hahaha

# 8
Да ,така е по книгите,а и до сега не съм чула на някой да му е излязло първо горно Laughing.
Нашето е долно също smile3503

Общи условия

Активация на акаунт