РАЗЛИКА В ТЕМПЕРАТУРАТА

  • 1 003
  • 14
  •   1
Отговори
  • plovdiv
  • Мнения: 199
ЗДРАВЕЙТЕ,НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НА КАКВО СЕ ДЪЛЖИ РАЗЛИКАТА В ТЕМПЕРАТУРАТА.КОГАТО Я МЕРЯ ПОД МИШНИЦАТА ИМАМ 36,9 А ВАГИНАЛНО 37,4 .БЛАГОДАРЯ

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
дължи се на същите причини, поради които има разлика в температурата, ако я мериш в кухнята и ако я мериш вътре в нагрятата фурна!
не се шегувам изобщо...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Много добро сравнение Джам  newsm10 !

п.п. freia , пиши с  малки букви ако обичаш !
За справка погледни в правилата .

# 3
  • Мнения: 7 718
дължи се на същите причини, поради които има разлика в температурата, ако я мериш в кухнята и ако я мериш вътре в нагрятата фурна!
не се шегувам изобщо...

 smile3501
Този път не си загуби чувството за хумор, на късмет ще е Wink

# 4
  • Мнения: 390
Добре де ,за тази разлика знам.Позволявам си да попитам тук,защото става дума за температурата и който го интересува ще погледне.
Може ли при овулация температурата да не достигне 37,а например36,8.Това какво значи?Някой има ли представа?
Извинявам се на Фрея,че пиша въпрос в нейната темичка! Hug
Може и на нея да и е от полза.

# 5
  • Мнения: 7 718
Няма значение до колко ще се повиши температурата, важното е да има двуфазност.

# 6
  • Мнения: 390
Няма значение до колко ще се повиши температурата, важното е да има двуфазност.
Ясно.Двуфазност ли е от 36,5 вчера на 36,8-днес? Според мен-не.А днес е 15 ден от М.
Иначе- ще чакам. newsm12

# 7
  • Мнения: 1 320
За да разбереш дали има двуфазност трябва да продължиш да мериш температурата. Ако и следващите дни се задържи висока-значи имаш две фази.

# 8
  • Мнения: 390
Ок,Момиче!Благодаря!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
За да разбереш дали има двуфазност трябва да продължиш да мериш температурата. Ако и следващите дни се задържи висока-значи имаш две фази.

Освен това скок от 3 десети е много добре ! Дано и кекс сте бъркали  Grinning !

# 10
  • plovdiv
  • Мнения: 199
zdraveite,ne znam kakvo stava s tqloto mi.Minaliq mesec mi doide,mislq 4e nqma nikakva veroqtnost da sam bremenna(ama znae li se).No korema mi zapo4na da stava mnogo tvard nisko dolu do oblastta na papa.I use6tam darpane nisko dolu.Imam i gazove, na kakvo li moje da se dalji tova?Moje bi trqbva da otida na lekar?Blagodarq

# 11
  • Мнения: 7 718
Пиши на кирилица.
По всяка вероятност имаш колит.

# 12
  • Мнения: 390
Ох,Морена,дано да е добре! Praynig
А,кекса ние го бъркаме редовно.Пу,да не ни е уруки! Grinning
Вече бях започнала да се притеснявам,че нямам ову.
Окуражи ме.Благодаря! smile3525

# 13
  • Мнения: 945
zdraveite,ne znam kakvo stava s tqloto mi.Minaliq mesec mi doide,mislq 4e nqma nikakva veroqtnost da sam bremenna(ama znae li se).No korema mi zapo4na da stava mnogo tvard nisko dolu do oblastta na papa.I use6tam darpane nisko dolu.Imam i gazove, na kakvo li moje da se dalji tova?Moje bi trqbva da otida na lekar?Blagodarq

Това, че корема ти е твърд и те боли ама хич не е на хубаво. Аz бих отишла на лекар, при личната. Може и апандесит да е, и бъбреци, и колит, както Лали каzа.

# 14
  • plovdiv
  • Мнения: 199
оперирана съм от апандисит.Ходих на лекар ,не били бъбреци,лекарката каза 4е се дължи на предстоя6та М. Но корема никога не ми се е подувал така.Гърдите по4ти не ме болят,съвсем леко напрегнати са.Запо4вам да се 4удя да не би да имам цветна бременност (предния месец ми дойде)и да не знам.6те из4акам няколко дни да видя дали 6те ми доиде и 6те си направя тест. Трябва да ми дойде на 24.ноември.

Общи условия

Активация на акаунт