Много се напъва, няма апетит и е неспокойна

  • 416
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
От 2-3 дена бебка е много неспокойна и плачка много жално като пръцка. Възможно ли е да са колики, защото аз вече си мислех, че са и отминали? newsm78 Някак си ми се струва вяла и не толкова жизнена както обикновено, защото по принцип е весела и много гука, а сега само издава жални звуци и се напъва. Rolling Eyes През деня е някакси сънлива и няма много апетит.
Да уточня, че е само на кърма без да приема вода, сокове и т.н. и я храня на поискване. Няма температура, нито пък признаци да е настинала, а също така си пълни добре памперсите няколко пъти на ден.
Чудя се какво и има, дали са колики или е някакъв етап от развитието и. Thinking
Моля дайте идеи какво и е. ooooh! Благодаря предварително за съветите!  bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да не би да си хапнала нещо,от което да са се провокирали колики newsm78 Ние такива проблеми не сме имали,но си има по-чувствителни бебчета,на които им се отразява.Защо не пробваш за около седмица да ограничиш възможните провокатори на колики в храната ти и особено млечните неща.
А дотогава - щом няма признаци за разболяване и всичко е наред с папането, не се притеснявай и се отдайте на гушкане и успокояване Grinning
Ето ти и нещо интересно относно ревливите периоди на бебетата и с какви големи крачки в развитието са свързани - напълно е възможно да е свързано и с това,което значи,че предстои бебе да стане още по-забавно и комуникативно човече
Бързо да минава и пак да си е весела бебката Grinning

# 2
  • Мнения: 1 999
hedra, много ти благодаря за отговора! Винаги си на линия и помагаш на мамите с полезни съвети!  bouquet
Интересно ми до кога е нормално бебетата така да се напъват и плачат като пръцкат. Кога го израстват? Много е жално да я гледам как се мъчи. Sad

Общи условия

Активация на акаунт