Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 337
  • 721
  •   1
Отговори

Анкета

Купувате ли парфюми от български сайтове?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 14 фев 2011, 12:59

# 60
  • Мнения: 3 641
Някой, който харесва Coco Mademoiselle да си го е взимал от сайт по-евтин?
Цените на Шанелите по сайтовете ии магазините са почти еднакви. Лично аз за Шанел предпочитам от магазин

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 869
И на мен половинката ми  го подари  за 14.02, но го взехме от магазин...
След това си мислех, че поръчан от сайт би излезнал по-евтин, но не би...Пък и знае ли се какво ще излезе???

# 62
  • Перник
  • Мнения: 123
някой да знае нещо за сайта parfumi.net,чувам отзиви ,че били истински парфюмите?

# 63
  • София
  • Мнения: 884
И аз се чудя дали от мегашоп да си поръчам нещо на Шанел или Шисейдо.
Нали Шанел се продава само в някои парфюмерии и се чудя дали мегашоп имат право да ги продават, защото, ако нямат - тогава продават ментета.

# 64
  • Мнения: 30 965
И аз се чудя дали от мегашоп да си поръчам нещо на Шанел или Шисейдо.
Нали Шанел се продава само в някои парфюмерии и се чудя дали мегашоп имат право да ги продават, защото, ако нямат - тогава продават ментета.
Право да продават? Нямат! Никой няма право да продава Шанел в България освен официалния вносител Прити шоп и няколко лицензирани магазина.
Шанел имат страшно много ментета, но има и истински нещо в нета.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 651
И аз се чудя дали от мегашоп да си поръчам нещо на Шанел или Шисейдо.
Нали Шанел се продава само в някои парфюмерии и се чудя дали мегашоп имат право да ги продават, защото, ако нямат - тогава продават ментета.
Дори и да нямат официално разрешение да ги продават, не означава, че са ментета. Възможно е да се снабдяват от сигурни места, но да нямат това разрешение. Но в този случай нищо не може да се гарантира. Говоря по принцип, а не конкретно за този сайт, не бих се ангажирала с мнение конкретно за Шанелите там, защото не съм купувала.

# 66
  • Мнения: 1
Здравейте, бях пуснала тема и преди да прочета отговорите поръчах от www.essy.biz  този парфюм Fan di FENDI който много ми хареса като аромат и донякъде като трайност (ухание се долавяше добре и след 10 часа ) и един Sergio Tacchini Donna който имаше трайност не повече от 1 час ( за което момичето което ми се обади по телефона за потвърждение на поръчката ме предупреди, но въпреки това бях решена да го купя ) . Дали са оригинални най-вероятно не ( външна разлика няма ) в единия нямаше разлика и в аромата. Като краен резултат имам един парфюм който ми харесва и един който ще подаря на майка си . Единственото което бих добавила е ,че трябва да се вслушвате в съветите на продавачите защото би трябвало да си познават по-добре стоката  и когато ви излъжат ще имате за какво да се хванете.

# 67
  • Мнения: 35 891
по принцип Дона на СТ е нетраен парфюм, но все пак трае повече от час
съжалявам, но сайтът е сайт за продажба на ментета

# 68
  • Мнения: 293
И аз се чудя дали от мегашоп да си поръчам нещо на Шанел или Шисейдо.
Нали Шанел се продава само в някои парфюмерии и се чудя дали мегашоп имат право да ги продават, защото, ако нямат - тогава продават ментета.
Право да продават? Нямат! Никой няма право да продава Шанел в България освен официалния вносител Прити шоп и няколко лицензирани магазина.
Шанел имат страшно много ментета, но има и истински нещо в нета.

Всеки има право да продава каквито си марки иска. Никой не ги раздава тези права и ако всичко е легално, няма лошо. Това за официалните вносители е доста ретро тема, няма официални и неофициални. Говорила съм и с една служителка от най-голямата лицензирана фирма вносител на парфюми. Въобще аз си се интересувам много сериозно като стане въпрос за козметика. Побърквам се при мисълта, че могат да ми пробутат менте  Crazy Та самите те признават, че има нормални парфюми, които са от паралелен внос и всичко им е законно. Само че като ли потъват в морето от ментета. А това че се опитват да манипулират обществено мнение им е политика за повече печалба, нищо странно няма в това да ни убеждават, че само те продават оригинали ...

Но наистина внимавайте. Намират се уникални ментета, само много фин нос ще различи простотата на аромата, който не се развива, масово хората си казват - мирише същото ...

И да, в последно време предпочитам да пазарувам от магазин. Само за козметика и гримове съм убедена, че всичко по интернет е оригинално, поне това ми е опитът.

# 69
  • Мнения: 293
Ето ги колко са нагли тези от www.essy.biz   -

Парфюмите които предлагаме са същите парфюми които бихте си купили от близкият магазин . Единствената разлика е, че някои от тоалетните води и парфюмите са с до 3-6% намалена концентрация на парфюм . Също така някой са с до 3% по високо съдържание. Разлика в аромата няма. Най просто казано закупили сме голямо количество парфюми с доста солидна отстъпка която предлагаме и на вас.

От 55 на 25 лв, бъдете сигурни, че това ментета овсякъде!!!!

# 70
  • Мнения: 6 915
http://www.essy.biz/index.php?main_page=product_info&products_id=309

Viktor & Rolf за 25 кинта, 100 мл.!!!  Shocked Е, те тва е удар!!!  Laughing Ментаци са, със сигурност!

# 71
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
http://www.essy.biz/index.php?main_page=product_info&products_id=309

Viktor & Rolf за 25 кинта, 100 мл.!!!  Shocked Е, те тва е удар!!!  Laughing Ментаци са, със сигурност!

http://www.essy.biz/damski-parfumi/thierry-mugler-alien-sunessen … t-damski-parfium/
дори са подготвили страницата за новия парфюм на Мюглер, който ще излезе през Април
и са го намалили на 25лв  ooooh!

# 72
  • Мнения: 6 915
Кво говориш ти  Laughing хората са напред с материала!  Laughing

# 73
  • Мнения: 0
Добро утро! Момичета вижте какво открих...моите така жадувани 30 мл Хипнотик Пойзън. Моля само някой да даде мнение за сайта, никога не съм пазарувала от него и се притеснявам, дали парфюма е наистина оригинален (както си пише, но то къде ли не го пише... Rolling Eyes)

# 74
  • Мнения: 0
http://megadar.bg/product_info.php?cPath=37_45&products_id=5220

Иначе по темата гласувам с две ръце за Parfumi-Shop.net

Общи условия

Активация на акаунт