пердета-8

  • 206 548
  • 887
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 947
 Peace На мен ми харесва много, защото принципно обичам по-изчистени неща откъм цвят и линии. Не че има значение де, важното е - ти да си доволна  Laughing

# 646
  • Мнения: 73
Момичета,виждали ли сте някъде пердета с героите от филмчето "семейство флинстоун"?  newsm78

# 647
  • Мнения: 3
Момичета, можете ли да ми дадете идея КАК и какви пердета да сложа на прозорци, които не са правоъгълни, а в горната част са под наклон? Както често са прозорците в тавански стаи, но в случая не е за таванска стая, а за заведение (престройка към заведение). Дано ме разбрахте, малко смотано го обясних... Не искам щори. Страните на самата зала са изцяло от витрини, с изключение на една. Може и да не са покрити целите - само тук-там за декорация, а може и да са покрити целите витрини с прозрачни пердета. Просто в момента не ми идват идеи как да ги направя, а и не се сещам как ще станат в горната част (корница), където е под наклон. Нямам време да прелиствам всички теми за пердета, но сигурно някоя от вас се е сблъсквала с такъв вариант. Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете!

# 648
  • Germany
  • Мнения: 1 577
Заповядай




Ако правилно съм те разбрала.
Ако обаче имаш предвид, че прозолеца е във формата на триъгълник, тогава по-добрия вариант за мен лично е ако имаш вариант да се закачи корниза на тавана и да си се ушие нормално перде. Но ако не позволява тавана това е вариант

Обаче риска да е криво пердето е твърде голям, защото колкото и да са точно взети мерките винаги се получават разлики при набирането на ширита и си трябва доста наместване. Освен това малко шивачки се съгласяват да шият наклони, защото почти винаги се налагат корекции Peace

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 22:23 от kovatcheva

# 649
  • Мнения: 3
Благодаря много за бързия отговор! Моят вариант е последния, само че не с толкова голям наклон. И мисля пердетата да са прозрачни или пък да не са по цялата витрина, а само като декорация, защото както казах те са за заведение. Благодаря ти много за снимките, помогнаха ми, тук важна роля играе шивачката, както ти каза. Не знам дали ще мога да разчитам, затова мислех дали няма и някакъв друг вариант. Ще се поровя още в нета за идеи и в краен случай ще рискувам да ми ги ушият по точни размери...

# 650
  • Мнения: 35
Здравейте, момичета!
Удачни ли е според вас завесите тип ресни за кухня? http://prikachi.com/images/240/4606240D.jpg
Имам един голям прозорец, който е на усоена тераса. Много ми харесват тези бели ресни, но искам да са под прозореца, а не до земята. Имам и обикновени алуминеви щори, които не смятам да махам. Как ви се струва като комбинация? А някакви ориентировъчни цени?

# 651
  • Мнения: 7 947
Благодаря много за бързия отговор! Моят вариант е последния, само че не с толкова голям наклон. И мисля пердетата да са прозрачни или пък да не са по цялата витрина, а само като декорация, защото както казах те са за заведение. Благодаря ти много за снимките, помогнаха ми, тук важна роля играе шивачката, както ти каза. Не знам дали ще мога да разчитам, затова мислех дали няма и някакъв друг вариант. Ще се поровя още в нета за идеи и в краен случай ще рискувам да ми ги ушият по точни размери...

За заведение мисля, че можеш да направиш нещо по-интересно и натруфено, ето какво намерих, като първото ми е фаворит



# 652
  • Мнения: 3
Viliko, благодаря и на теб за снимките, първата и втората определено ми харесват. Ще съчетая идеите, които ми пратихте с моя интериор и ще пусна снимки, когато е готово, за видите как е станало. Благодаря ви!

# 653
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Бързо питане - за да е хубаво, гъсто набрано перде /воал/ правилото е ширината х2 или повече?

# 654
  • Germany
  • Мнения: 1 577
Минимум 1:2, а ако търсиш хубав гъст набор и особено ако воалът е дюс - спокойно можеш да сложиш и 1:2,5 или 1:3 Peace

# 655
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Минимум 1:2, а ако търсиш хубав гъст набор и особено ако воалът е дюс - спокойно можеш да сложиш и 1:2,5 или 1:3 Peace

Мерси  bouquet

# 656
  • Мнения: 452
Момичета, почивните дни ще идвам в София, трябват ми пердета и завеси за хол и спалня. Кои магазини бихте ми препоръчали да посетя, къде има най-голямо разнообразие /и достъпни цени/?

# 657
  • Мнения: 96
Най-голямо разнообразие и добри цени има на Пиротска и Екзарх Йосиф.Моите пердета ги взех от Велекс- http://shop.velexinc.com/,там цените варират много,но също има разнообразие.В Домко(но само това,което е на Околовръстния) също имаше страхотно разнообразие на много добри цени,но това беше преди около два месеца,сега не знам как е.На ул. Братя Миладинови 16 има един магазин за дрехи втора ръка,където продават нови пердета на килограм.Подобен магазин,но с по-малък избор,има на ул.Нишава,до Южния парк.
Успех с търсенето!

# 658
  • Мнения: 7 947
ато стана реч за магазин за дрехи втора употреба - до Централна гара има такъв огромен като хале, в който има и секция за пердета на килограм - разнообразие невероятно, десени и платове - също. Предлагат шиене, включително има серии тънко перде+завеси+шалте и тн. Мога да дам адрес - ако някои се интересува.

# 659
  • Мнения: 73
ато стана реч за магазин за дрехи втора употреба - до Централна гара има такъв огромен като хале, в който има и секция за пердета на килограм - разнообразие невероятно, десени и платове - също. Предлагат шиене, включително има серии тънко перде+завеси+шалте и тн. Мога да дам адрес - ако някои се интересува.
а тези пердета нови ли са?Ако да били ми дала координати Hug

Общи условия

Активация на акаунт