пердета-8

  • 206 672
  • 887
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 98
Ами на повечето места има органза по около 10тина лева. Дюс основно, но се намират и шарени тук там.
същите пердета, като моите, в съседен магазин бяха 16 лв/м  Confused

# 76
  • Мнения: 139
Ето това е пердерлък

Това е нещото, която се пришива най-горе, на което се слагат плъзгачите за корнизите. На тънки пердета (органза) ако не са закрити с корниз, не стои добре, защото се вижда и изглежда грубо. Виж на моята снимка как изглежда.
Турците са големи майстори на пердета и текстил всякакъв. Тук има турски магазини с такива красоти, че не ми се излиза от тях. Сега ще разгледам малко турски сайтове за идеи..ако и разбера нещо, ще е чудесно Simple Smile

http://www.evce.com.tr/perdelik-ve-dosemelik-kumaslar/perde-tasarimlari
Тук има идеи за ушиване на завеси, от тези тежките, с разни висулки и други екстри, но според мен са подходящи за големи помещения. Въпреки че и в спалня добре би седяло  newsm78 Thinking

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 21:45 от ioli

# 77
  • Мнения: 139
Не бях чувала за "японски"пердета, но определно ми харесват:


И тук повечко: http://www.perdeci.com/japon_perde.asp

Хайде софиянки, честита ви промоция, цените са супер!
http://domharmonia.bg/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8/

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 22:15 от ioli

# 78
  • Мнения: 291
Ох, на мен пък ми влезе мухата - японска стена с печат по мое желание. Обаче май става само на изкуствени материи  Rolling Eyes Чюдя се в момента дали да си направя този експеримент. Тук намерих дори един сайт, на който можеш да си поръчаш плат по собствен дизайн, но ми е много скъпо...

# 79
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
:Nelly:: - е пак благодаря - няма да ми е късно, когато - тогава! Тази улица е близка дори до работата ми и в някоя обедна почивка ще скокна да разгледам - когато ми напишеш номера  HugБлагодаря ги още веднъж!

# 80
  • Мнения: 98
:Nelly:: - е пак благодаря - няма да ми е късно, когато - тогава! Тази улица е близка дори до работата ми и в някоя обедна почивка ще скокна да разгледам - когато ми напишеш номера  HugБлагодаря ги още веднъж!
взех си пердетата днес и си записах адреса - ул. Екзарх Йосиф 7А - пише го на вратата на магазина. Специално погледнах цените и на завесите - вървяха около 12-15 лв/м  Wink

# 81
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Що се отнася да "Дом хармония", да споделя моя опит.
Понеже тук много препоръчват тази фирма, отидох точно там, в магазина им на "Пиротска"
Има хубави пердета и цените са относително конкурентни - вярно е.
Обаче за мен беше огромна грешка да си поръчам там и ушването на пердетата. Цената е висока - по 5лв.на метър, и съответно очаквах малко повече професионализъм при определяне на размера на пердето и разни детайли и подробности.
За съжаление подминах факта, че в магазина има огромно количество пердета със сгрешени размери, които се продават на половин цена.

Дребнаво е да разправям подробности, но ви препоръчвам оттам само да си закупите необходимия ви плат за перде, а не и да се съгласявате да ви ги ушият.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз да се изкажа за Дом Хармония  Mr. Green
Днес влезнах в магазина им на Хр. Ботев и останах леко разочарована от отношението им  Tired
Едвам изкопчих колко време се чака за поръчка. След което попитах за ушиване и видове на перделък, едвам ми извадиха един перделък съвсем обикновен, при въпроса ми дали имат нещо по различно като рибена кос или нещо подобно се направиха, че не ме чуват и едната едвам ми измърмори, че да имали , а другата изчезна на някъде  Sick
 Ще си поръчам от магазина на Плиска за който споменах и ще и ми ги ушият там  Peace
Там даже едното перде беше по евтино с 2лв., а за отношението е на светлини години от Дом Хармония.

# 83
  • Мнения: 139
Nelly, мерси че си погледнала цените.
Луда, надявам се да не съм те подвела аз. Съжалявам. Аз видях добри цени на сайта.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 658
kimbolina, до пощата ли се намира този магазин?

# 85
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
ioli,

не се притеснявай, не си ме подвела ти.

Просто исках да предупредя клиентите да не очакват добре свършена работа. Иначе има прилични перденца, но такива има на много места.

В края на краищата става въпрос за доста пари, цената на метър хубаво перде е средно около 20-30 лв. Понякога и доста повече.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 397
kimbolina, до пощата ли се намира този магазин?

Магазина е на Хр. Ботев с/у 32 СОУ.

# 87
  • София
  • Мнения: 714
И аз да кажа за моите впечатления за Дом Хармония. Общо взето се припокриват с по-горните само с добавката, че цените им не са конкорентни, а доста височки, на всичко. Пердетата и аксесоарите.
Аз купух и уших моите за хола, /защото за сега само там имам/  Embarassed от Дом Уют на Екзарха. Имат два магазина един срещу друг. Единия е с плъзгаща се врата.
Шева ш 3лв. Довона съм.

Кимболина, къде е този магазин, точно на Плиска?

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Хм - брагодаря на :Nelly:! Аз от Екз Йосиф си купих тънките пердета с детски мотиви, не си спомням на кой номер беше магазина, но само там беше 10 лв метъра/2,10 ширина/.Взех 10 м и с ушиването и с перделъка ми излезе някъде ок 125 лв. Там харесах сега и едни плътни тип плюшени - за 15лв метъра, но за мое съжаление нямаше в синьо .. Нищо аз ще продължавам да търся! Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 4 397
geryger магазина се намира точно срещу Хотела в блока, има едно заведение до него. То е за пердета и завивки. Няма как да не го видиш витрината е огромна стъклена.
Аз другата седмица ще се разходя и до Екз. Йосиф , там преди имаше доста магазини с пердета.

Общи условия

Активация на акаунт