Как да махна кичурите?

  • 1 005
  • 7
  •   1
Отговори
  • На село
  • Мнения: 873
Здравейте!
Естествения цвят на косата ми е кестеняв - нито светла, нито тъмна, гъста, средно дълга с тенденция да я пускам до средата на гърба и по- дълга. От 1 година съм със светло руси кичури, но ми се ще да си върна естествения цвят. Фризьорката ми каза, че няма да може да се догоди  точно естествения цвят на косата ми, а ще ме боядиса с по- тъмна боя, а тя се отмивала постепенно и щяла да заприлича на нещо нещо като моята [nacupvam se].
Моля ви, посъветвайте ме, защото нямам никакъв опит с това и ме е страх да не си съсипя косата. Цялата ли коса се боядисва или само кичурите? Изтощава ли се много от това - и без това сега ми е малко суха? Изобщо струва ли си да рискувам, за да видя на какво ще заприличам?

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз исках да махна кичурите,но си купих боя ,която е най-близка до моя цвят.Не знам защо фризьорката ти казва ,че трябва да е по-тъмен.При мен резултата беше много добър.Просто си връщаш естествения цвят. PeaceТова преди 2 години.
А понеже преди месец пак си направих кичури,сега съм решила да си купя балсам-оцветител на Лореал и да направя само горната част на косата.Смятам,че ще стане добре.

# 2
  • Мнения: 2 529
Значи аз бях на руси кичури като теб и вече от една година се боядисвам кафява, за което изобщо не съжалявам. Косата ми изглежда с повече блясък и не е загубила жизнеността си. Боядисвам се само при фризьорката ми и само с Лореал Професионел. Слагам си и маски, използвам шампоани за боядисвана коса обикновено.

Ето как изглеждах и изглеждам сега Simple Smile Естествената ми коса е кестенява.

преди: http://community.webshots.com/photo/204157343/206746215Ktjbim

сега: http://community.webshots.com/photo/457992731/460502838fNWnPV

# 3
  • Мнения: 1 234
И аз бях на руси кичури и махане има само с постоянно боядисване,иначе боята  пада и кичурите пак се показват.Ако ходиш на фризиор и те боядисват с хубави бои не мисля че косата ти ще се изтощи WinkПък и вече има много продукти на пазара за суха и изтощена коса-каквато е мойта Laughing

# 4
  • На село
  • Мнения: 873
Благодаря ви за отговорите! Само не разбрах как е по- добре - да ми боядисат цялата коса или само кичурите? И ако е цялата коса - до корена ли трябва да бъде или може и от там, от където ми започва русото?

# 5
  • Мнения: 5 317
най-добре първо си боядисай цялата коса със цвят, близък до естествения ти.и после може фризьора само да ти матира кичурите,без да се налага боядисването на цялата коса. Joy

# 6
  • Мнения: 2 529
Аз мисля, че трябва да се боядиса цялата коса за по-добър ефект.
Ама защо толкова те е страх от боядисването  newsm78

# 7
  • все тук
  • Мнения: 1 716
И аз не знам защо се притесняваш от боядисването. Купи си качествена боя /най-добре фризьорката да те посъветва/ и я боядисай цялата. Ще се уеднакви цвета. А като е качествена боята, няма да се отмие бързо и няма да оголи отново кичурите.

Общи условия

Активация на акаунт