И аз тръгнах...

  • 1 628
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
След слънчева мама да се похваля и аз- от миналия петък ходя на фитнес. Утре ще ми е втората тренировка.
Надявам се, че програмата+хранителния режим ще дадат добри резултати и догодина ще покажа фин бедър и стегнато дупе на плЯжа Sunglasses И ще мога да нося панталон с ниска талия, без да гълтам корема Wink

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бравос!
Аз днес направих третата тренировка. Започнах да ходя 3 пъти седмично. И се чувствам страхотно! Направиха ми индивидуална програма от която съм много доволна. Пия и Л-карнитин за стопяване на мазнините (имам да се освободя от 3-4 излишни кг.). За по-сигурен резултат мисля да включа и сауна и антицелулитен масаж- поне 1 път седмично.
Надявам се, че програмата+хранителния режим ще дадат добри резултати и догодина ще покажа фин бедър и стегнато дупе на плЯжа Sunglasses И ще мога да нося панталон с ниска талия, без да гълтам корема Wink
Хе-хе, и аз така.

# 2
  • Мнения: 5 140
Хайде успех с тренировките и въобще с разкрасяването.

П.П. в кой фитнес ходиш?

# 3
  • Мнения: 891
И аз смятам да започна с фитнеса в най-скоро време.
Моля ви, кажете нещо повече за този Л-карнитин?   Embarassed Помага при свалянето на килограми ли? 

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моля ви, кажете нещо повече за този Л-карнитин?   Embarassed Помага при свалянето на килограми ли? 
Така казват, но аз още нямам наблюдения- пия го едва от миналата седмица

П.П. в кой фитнес ходиш?
.

И аз мислех това да попитам. Аз- в Графит.

# 5
  • Мнения: 2 596
Браво! Вие сте сериозни мами.

# 6
  • Мнения: 1 234
Поздравявам ви за волята  bouquetХубаво нещо е фитнеса стига да ходиш редовно,аз се опитах лятото ама от дъжд на вятър и нищо не стана Laughing

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм опитвала от дъжд на вятър и без ефект, но сега съм много мотивирана.
Защо не направим една тема както при диетите- да пишем за упражнения, впечатления, резултати... всичко свързано с фитнеса и да се мотивираме и сравняваме? Wink

# 8
  • Мнения: 1 234
Защо не направим една тема както при диетите- да пишем за упражнения, впечатления, резултати... всичко свързано с фитнеса и да се мотивираме и сравняваме? Wink
М-м-м да,това е много добра идея Stop.И аз имам мерак сериозно да се захвана,ама въобще не съм наясно с диети и т.н Tired

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз имам мерак сериозно да се захвана,ама въобще не съм наясно с диети и т.н Tired
За това предлагам такава тема- да обменяме опит и да се учим.
Обикновено за диети фитнес инструктурите дават съвети.
Основното е да намалиш въглехидратите- сладкото, белия хляб и всичко тестено; лошите мазнини, пърженото. Вечерята е желателно да е белтъчна + салата. Набляга се на плодове, зеленчуци (на салата, задушени...), пълнозърнест хляб, неподсладени сокове, много минерална вода...

# 10
  • Мнения: 1 512
Защо не направим една тема както при диетите- да пишем за упражнения, впечатления, резултати... всичко свързано с фитнеса и да се мотивираме и сравняваме? Wink

Аз с тази цел пуснах темичката, не само, за да се похваля какЪва спортистка съм  Laughing  Mr. Green  Laughing

пп. ходя във " Fly"

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къде се намира Fly? Имат ли сайт? Ако не- разкажи за условията там...
Аз проучих маса фитнеси в София, но този не съм го чувала.

# 12
  • Мнения: 228
Аз почнах да ходя на аква-спининг. Доста е забавно и нямам идея дали ще отстлабна, но поне ще си стегна тялото. А утре ще ходя при д-р Брайкова и тя ще се идкаже по въпроса за диетите и това какво да направя, за да сваля килограмите.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Браво на всички спортистки!   bouquet
Аз ще следя с интерес такава тема. Не съм фен на фитнеса, предпочитам спорт на открито. Но общо взето правя същите неща, които се правят в една зала.
Успех желая на всички! Резултати ще има доста преди лятото, ще видите.  Wink

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз ще следя с интерес такава тема. Не съм фен на фитнеса, предпочитам спорт на открито. Но общо взето правя същите неща, които се правят в една зала.
А как правиш същите неща като на открито няма уреди?

Общи условия

Активация на акаунт