козметика Juvena

  • 2 122
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
предлагаха ми я наскоро и я хвалиха-по точно искам крем за лице и лосион
не мога да реша дали да си взема защото не съм я ползвала, а продуктите са между 50-250 лв някъде.Ще съм благодарна ако споделите мнения.
И още нещо  се сещам, а някой ползвал ли е козметика на Ериксон Лаборатоар-по принцип май е професионална козметика защото козметичката ми ми я препоръча-в смисъл не се продава по магазини май-но и там цените са подобни ,а май r по-нагоре  newsm78 и няма да си струва ако не ми понесе нещо.
По принцип репоръчайте ми крем за сезона за нормална към суха кожа
Благодарско Heart Eyes

# 1
http://www.juvena.com/

Направо в десетката, ако търсиш нещо против бръчици. Много добри неща имат и си струват парите.  Peace

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ха, ха, пък аз си мисля, че скъп крем мажа.  Mr. Green Познавам я само от рекламите във "Воуг", не съм я използвала. Честно казано, според мен не си струва да се дават толкова пари за козметика. Ако беше така, щяха ли звездите (те са имотни люде) да се подлагат на толкова болезнени процедури? Има една книга, за съжаление, не мога да си спомня името й, май не е излизала у нас. Та книгата е именно затова - как най-богатите хора на света използват тайни "бабини" рецепти, а не пре-скъпата козметика. Авторката беше доста намразена от големите козметични компании, защото разкриваше доста пиперливи тайни от кухнята.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 35 892
за Паула Бегон ли става дума? /май така се казваше ... /
виждала съм я тази козметика, но изключително прашасва по витрините, при нас в Младост я има на няколко места, пече я слънце .... не бих си я купила дори и да е добра, щом я съхраняват кофти!

# 4
  • Мнения: 2 100
абе и аз още не познавам никой който да я е ползвал newsm78
ще си купя пак някой от старите кремове-познати и пробвани Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 9 399
За цената си сигурно трябва да е много добра Wink. Ама като гледам дневният им крем е без фактор. Така, че за какво да говорим повече? Wink Stop

Аз веднага ти препоръчвам кремчето на Eucerin Hydra Protect Spf 15. Много е приятно , попива хубаво и е подходящо за сезона. Peace Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 575
Егати, за тия пари ще си направя лифтинг на лицето и поне ще съм сигурна, че ще има резултат !!!

Реално няма крем, които да спира стареенето, иначе пластичните операции нямаше да съществуват.

# 7
  • България-София
  • Мнения: 573
Ползвала съм и е добра, но цените са нереални...

Общи условия

Активация на акаунт