Срещичка на мами от PA, NJ i NY?

  • 469
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Мами, тука покрай боледуването на моето чадо ще ходим до NJ ( може би) и до Филаделфия със сигурност( за момента датата е 19 януари).

Има ли желаещи мами, на които да им се пътува мъничко да си направим една среща януари месец? Като гледам другите как се срещат чак мъчно ми става, че ние даже не сме се виждали Simple Smile Ако пък имате друга идея Hug, дайте да се организираме и ние Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 491
Много ми се ще да се видим,  Hug но трябва да знам предварително заради шашавото си работно време дали ще мога да се включа. Wink
Къде по-точно в NJ имате намерение да ходите? Ако ще идвате към наше село (Принстън), ще направя максималното, за да измислим срещичка.

Последна редакция: вт, 22 ное 2005, 18:09 от блажка

# 2
  • Мнения: 7 091
Много ми се ще да се видим,  Hug но трябва да знам предварително заради шашавото си работно време дали ще мога да се включа. Wink
Къде по-точно в NJ имате намерение да ходите? Ако ще идвате към наше село (Принстън), ще направя максималното, за да измислим срещичка.
Ами Албенче ние мислехме с тебе специално да организираме среща Wink ако ви се идва на гости или ние да минем Simple Smileможе по празниците , мъжа ми има доста почивни дни сега. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 964
И на мен ми се ще да си направим среща,бих се метнала на самолета без проблем ама с тоз корем вече хич не съм за път Confused

# 4
  • Мнения: 404
Аз много бих се радвала да вивидя, но ще съм в България тогава.  Пожелавам ви приятно изкарване.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт