бунгала на морето със заграден двор и детски кът

  • 218 600
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 343
Имаме супер изгодно предложение за бунгала Вестони(Ахтопол),което почти не подлежи на обмисляне,за което дори овърдрафт взимам,само и само да отидем до пустото море(много го обичам),искам да попитам по-запознатите горе-долу читави ли са бунгалата и дали са близо до плажа,щото с 2 деца не ми се ходи много в интерес на истината....

# 526
  • Мнения: X
Имаме супер изгодно предложение за бунгала Вестони(Ахтопол),което почти не подлежи на обмисляне,за което дори овърдрафт взимам,само и само да отидем до пустото море(много го обичам),искам да попитам по-запознатите горе-долу читави ли са бунгалата и дали са близо до плажа,щото с 2 деца не ми се ходи много в интерес на истината....

И аз на тях се чудя. За коя дата и каква оферта ви дадоха? Пишат ми че са реновирани, но нямат снимки ?

Слънчев ден
- гледам ги имат и по хубаво обзаведени и по стари? Ще им звъня и на тях да ги питам как стоят нещата  newsm78

# 527
  • София
  • Мнения: 112
миналата година бяхме на Ахтопол, на други бунгала, но разгледах и вестони и слънчев ден. Слънчев ден от вън изглеждат много приятно, незнам как са вътре, в базата на слъбчев ден има дървета и някои от бунгалата са на сянка, на вестони бунгалата неизглеждаха зле от вън, но нямаше никакви дървета и цял ден ги пече слънцето. И двете бази са първа линия на плажа, до самия плаж се стига или по пътечка(която е срещу вестони и между дървета) или по стълбички, които са между слънчев ден и синя лагуна.

# 528
  • София
  • Мнения: 1 343

И аз на тях се чудя. За коя дата и каква оферта ви дадоха? Пишат ми че са реновирани, но нямат снимки ?

Слънчев ден
- гледам ги имат и по хубаво обзаведени и по стари? Ще им звъня и на тях да ги питам как стоят нещата  newsm78
[/quote]

Гери,ще ходим от 3 юли най-вероятно,за 1 седмица...
Иначе офертата ни е вътрешна,как да го кажа...с връзки Embarassed

# 529
  • Мнения: 21
Момичета, тези от вас, които са били в Китен на бунгалата Витоша и тези около тях, искам да ви попитам дали сте забелязали хотел Искра  newsm78 (по мое мнение трябва да е там някъде, малко по в началото на града, преди бунгалата)
Попаднах на страхотна оферта, не мога да намеря отзиви за хотела.

# 530
  • Мнения: X

И аз на тях се чудя. За коя дата и каква оферта ви дадоха? Пишат ми че са реновирани, но нямат снимки ?

Слънчев ден
- гледам ги имат и по хубаво обзаведени и по стари? Ще им звъня и на тях да ги питам как стоят нещата  newsm78

Гери,ще ходим от 3 юли най-вероятно,за 1 седмица...
Иначе офертата ни е вътрешна,как да го кажа...с връзки Embarassed
[/quote]

Аа ок  Wink Аз мислех че е през агенция , за това питам Simple Smile На нас ни предложиха 12лв. на човек, казаха че има и бунгала с климатик , но те са излишно големи за нашето семейство и са 45лв., пък иначе можело да си уредим бунгало на сянка с вентилатор. Aко може да те помоля ако ходите там после да напишеш как е   bouquet


В крайна сметка се двоумя между Ахтополските бунгала (Слънчев ден,Вестони и т.н.) и Вили Марая Царево! Лошото на вторите е че няма хубав плаж на близо, трябва да се ходи с кола, но пък изглеждат доста по добре откъм битови условия.

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 23:28 от Анонимен

# 531
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте! За първи път сме решили да почиваме на бунгала и то на тези http://www.nimfa.bg/bg/. Някой да е бил там и да каже мнение! Предварително благодаря!

# 532
  • Мнения: 148
Момичета, тези от вас, които са били в Китен на бунгалата Витоша и тези около тях, искам да ви попитам дали сте забелязали хотел Искра  newsm78 (по мое мнение трябва да е там някъде, малко по в началото на града, преди бунгалата)
Попаднах на страхотна оферта, не мога да намеря отзиви за хотела.
Бяхме там преди 5 години.Всеки ден почистваха стаите,любезен персонал и много място за игра на двора.Минус е ,че е далеч от центъра.

# 533
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Здравейте! За първи път сме решили да почиваме на бунгала и то на тези http://www.nimfa.bg/bg/. Някой да е бил там и да каже мнение! Предварително благодаря!
Мин. год. се разходих и ги разгледах, супер са- като от сайта! Споко и весела почивка!

# 534
  • Мнения: 0
Zdreavei te na vsi4ki i az s majami iskame da po4ivame tazi godina na bungala poneje sme s malki deca  i sam si haresala edni v ahtopol ako nqkoi e hodil tam molq za otzivi
http://pochivka.bg/o-10650-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … D0%BE%D0%BD%D0%B8
Predvaritelno vi blagodarq

# 535
  • Мнения: 0
Имаме супер изгодно предложение за бунгала Вестони(Ахтопол),което почти не подлежи на обмисляне,за което дори овърдрафт взимам,само и само да отидем до пустото море(много го обичам),искам да попитам по-запознатите горе-долу читави ли са бунгалата и дали са близо до плажа,щото с 2 деца не ми се ходи много в интерес на истината....
Didi az kato zvanqh da pitam za mesta mi obqsniha 4e plaja e blizo na okolo 50 metra i se sliza po edna pate4ka
do nego

# 536
  • Мнения: 0
Здравейте! За първи път сме решили да почиваме на бунгала и то на тези http://www.nimfa.bg/bg/. Някой да е бил там и да каже мнение! Предварително благодаря!
                                                                                                                                                                minalata godina po4ivahme tam.izkarahme 4udesno.bungalata sa po4ti novi.4isti sa.vav gorista mestnost sa imahme klimatik no ne se naloji da go polzvame.nqma komari praskat i poddarjat.ima 2 detski kata mehana magazin kafe mashina.krasivo i 4isto beshe.plaja idva malko dale4e no nie hodihme s kola.rekata i centara /ako moje da se nare4e taka/sa blizo.ako ne ni beshe tolkoz dale4e Kam4iq bak bihme letuvali tam .priqtna po4ivka.                                                                                                                                            ako nqkoi moje da mi prepora4a bungalo za 3 na ujnoto 4ernomorie she sam mnogo blagodarna.

# 537
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Много моля, пишете на кирилица,за да ни е лесно да Ви прочетем.

# 538
  • Мнения: X
http://www.vskokiche2.com/r.php следя темата, но май не си спомням тези да са коментирани, а изглеждат доста добре. 33лв. е цената за пълен пансион   newsm78 Малко далечко са май от плажа  Rolling Eyes

Така ми се ходи на бунгало, ама така ми е неприятна мизерията и разните му там твари, буби и т.н. че не знам ще намеря ли компромисен вариант  Laughing

Тъкмо харесах Мараята в Царево, то пък плажа гаден  Mr. Green

# 539
  • Sofia
  • Мнения: 746
http://www.vskokiche2.com/r.php следя темата, но май не си спомням тези да са коментирани, а изглеждат доста добре. 33лв. е цената за пълен пансион   newsm78 Малко далечко са май от плажа  Rolling Eyes

Така ми се ходи на бунгало, ама така ми е неприятна мизерията и разните му там твари, буби и т.н. че не знам ще намеря ли компромисен вариант  Laughing

Тъкмо харесах Мараята в Царево, то пък плажа гаден  Mr. Green
Ах как прекрасно те разбирам Joy и аз много обичам на бунгала ама като се сетя мухлясалата миризма на по вечето...
Аз се преоиентирах кьм Гьрция и тяхното моренце за тази година Peace
Весело лято Wink

Общи условия

Активация на акаунт