Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 109

  • 93 670
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 368
Здравейте,
Стефина, много красива и фина торта, въпреки зловещото животно!
Патрияни, въпреки бързината,  Мики е много чароен и гостоприемен!
Назад видях една много хубава торта за прощапулник! И още мноооого красоти!

Аз си играх с едни първомартенски сладки. Стоят дълбоко скрити от домочадието. Смятам да ги раздадем като мартенички на близките





# 601
  • Мнения: 264
Mishoka Много идейни мартенички
stefinaЧудесна торта, а скорпиона е като жив. Честит ти юбилей във форума. Аз започнах уж преди две години но до тук имам някъде 30 тина торти, като съм на работа нямам нито време нито сили за ръчен труд и в къщи. Така че ти пожелавам още по-голям възход и продуктивност за напред.
sungirlaug Чудесни първи опити. Имаш ръка и стил. Заека се е получил много готин, а ми харесва и цялата идея за тортата. Цветовете са ми малко бледи, но може и да е от качеството на снимките.
Да не спамя днес само аз ми да ви пусна една тортичка Томас. С марципан Варна е покривана и апликирана, че таткото на рожденика страшно го харесва на вкус. Каза, че би ял само това. Много интересно получи ми се един балон въздух отгоре на тортата. За пръв път ми се случва винаги добре ми залепва за масления крем, но пробих дупчица с една игла скритичко под буквата и изкарах въздуха.


# 602
  • Мнения: 1 541
van444etoJoy hahaha rotfImbo Ти не знам дали си зла, ама си луда по цялата глава! Няма да ти коментирам изобщо изказването, ама наистина ме разсмя къде се буташ в групата на некадърните!

Mishoka, страшно готина идея! Браво! Ще я прегърна и ако ми остане минута ще заменя омразните ми плетени конци с нещо по- приложимо. Много се радвам, че сподели  Peace
Копривке, съчувствам най- искрено за състоянието вкъщи. Моите мишки също не бяха подминати от гадния грип, така че мога само да ти пратя една дружеска искрена  Hug , да ви пожелая скоро да оздравявате и да ти се възхитя на продуктивността. Много хубава и цветна торта!

иглика333, много изчистена и перфектно покрита торта с невероятно детайлен Томас!   bouquet
stefinaShocked как го сътвори този гад?!? Като жив е направо!
sungirlaug, много красиви първи стъпки с особено обещаващи идеи! Аз харесвам руската мастика, пради работех само с нея и с ММФ и не съм имала проблеми  Thinking Ти каза, че си точила с пудра захар- дали все пак не е дошла много тя, макар на теб да ти е е струвала малко?

И не на последно място да благодаря на всички ви за одобрението на тортата и за трогателните думи тук и в блога!  Hug Стана ми много приятно и мило  Heart Eyes
За кецките в блога съм дала максимално изчерпателна информация на това, което намерих и ползвах аз за направата им. Честно казано мисля скоро пак да си поиграя с едни, за да си поправя грешките по тези, но да видим дали ще ми остане време...

# 603
  • Мнения: 27
Момичета, много благодаря за милите думи!  Hug Окуражавате ме!
*MILADY*, ами, нямам много опит, но само поръсих едникратно плота и тестото и то през много ситно сито... ще му търся цаката  Wink А за кецовете - ох, снощи ги сънувах.... Crazy
иглика333 , благодаря и на теб! Всъщност исках мнго бледи цветове, защото едната торта беше за погача на бебчето на моя приятелка, а другата за малкия ми дребчо, който стана на 6м. вчера. Тоест за две много малки момчета...
Mishoka, и тук - много готини мартенички!

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Момичета пак страхотни торти сте сътворили.
Стефина скорпионът е просто върхът. Няма да коментирам поименно, за да не стане поста ми само възклицания. Аз лоша торта не видях.

Сега да пусна едно творение, за приятелка на дъщеря ми. Това е нашият подарък за нея.

# 605
  • София
  • Мнения: 2 658
stefina, страхотна торта! Поздравления!
Mishoka и аз правих тези дни сладки-мартенички, но още не съм ги снимала. Твоите са като истински!
иглика, много хубава торта с влакче и цветът и е много хубав!
nan4etobg , хубава ти е станала тортата, само малко силно ми е гримирано ангелчето.  Wink

# 606
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Стефина, изпипана торта Peace! Скорпионът от какво е Rolling Eyes?
Иглика, разкошен ти е Томас, ярки цветове и при това с марципан Варна, поздравления  bouquet!
Мишока, чудни мартенички  bouquet! Релеф с какво си придала - със силиконово килимче или с друго?
Нанчето, чудесен подарък за малката принцеса Peace!

# 607
  • Мнения: 2 122
Здравейте в тази прекрасна тема, искам да благодаря на стегнатата и подредена информация тук и в блоговете, благодарение на която направих тортата на моята порастнала госпожица



блатовете са по рецептата на Димитрана http://dimitranas.blogspot.com/ , крема е на _Пепи_- карамелен крем, в градината ми разрешиха да я внеса и се е харесала, не върнаха нищо, явно не е останала  Grinning
кукличката е пластмасова, всичко друго мое производство
не стана най-перфектната торта, но пък си е уникална за моето дете
спорна работа на всички и много красоти да сътворите   bouquet

# 608
  • Мнения: 264
Мини и тук да ти кажа, чудесна ти се е получила тортата и ще очаквам да те виждаме в тортената тема все по-често. Да ти е жива и здрава малката принцеса, знам, че тортата е направена с много любов за нея.
nan4etobgМного нежна детска торта. Със сигурност това е страхотен и много ефектен подарък.

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Здравейте, момичета! Hug

Много ви се радвам, големи красоти пълнят бързо бързо темичките! Heart Eyes

Искам да поздравя nan4etobg, patriyani, sungirlaug, colova, nadeto_shumen, van444eto, доня КОПРИВА, stasi76, shemet_neveroiaten, райска ябълка, mari_eta, Alyona, betina33, mini_79 ! Тортичките ви са много хубави!  bouquet
 
иглика333, чудесно влакче! Много хубаво ти се е получила Варна-та. И цветове много ми харесват! Simple Smile
stefina, скорпионът е супер! Peace
van444eto, много ме впечатли билярдната маса, страхотна е! И микрофоните са като истински! Grinning
Валерия, ти си голям талант! Дойде и за отрицателно време започна да твориш чудесни неща! Все едно правиш торти от десет години! Поздравления! smile3501

Показвам ви и аз нещата, които съм направила тази година.

Първата торта е за РД на Криско. Не се получи както исках, но точно преди празника имахме неприятност вкъщи. Трябваше да има фигурки на героите от Играта на играчките, но... уви. Сложих играчка. Ако не се разбира, горната част би трябвало да прилича на нещо като ракета. Embarassed



Втората е за РД на баба ми.



Третата е за РД на много близка моя приятелка, която обича рози.



И последната е за едно момиченце, което харесва Барбита. Поръчката беше да направя розово-бяла торта с Барби аксесоари. Имах на разположение две списания на Барби и от там са идеите за аксесоарите. Ключодържателя, пудриерата и кредитната карта бяха любимите на момиченцето, има ги като играчки. И затова ги направих по-големички. Много се забавлявах при поднасянето, защото аксесоарите изчезнаха за отрицателно време! newsm62 Като цяло много си я харесвам. Blush
 Благодаря на Краси за боята! Heart Eyes


Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 22:24 от Gushanka

# 610
  • Мнения: 91
Stefina, много е яка тортата със скорпион! мммм разглеждах я няколко минути с голямо възхищение!!!
shemet_neveroiaten, зелената торта е много красива!
stasi76, корона е като истинска! браво, златни ръцете правят златни неща  Heart Eyes
Mishoka, много хубава изненада си подготвила   bouquet
иглика333, отлична работа! То щом човека толкова харесва този марципан, друг път и само от него можеш да направиш нещо - няма да сгрешиш  Laughing а аз още не съм пробвала нищо на тази фирма... май тряба да опитам!
Gushanka, всички тотрите ти са мнооого изпипани, но третата ми е фаворит!  Peace отлична работа и стил! Много харесвам такива торти!!!

... момичета, няма как да коментирам всичките ви работи! То с вашите темпове и не смогвам да ви следя даже... колкото успявам толкова....
показвам ви две последни торти и бягам да лепя едни феи  Heart Eyes



а тази е портокалова за моите момчета!

Ps: бих искала да намаля размера на снимките тук, но не знам как става.... извинявайте и ако има кой да ме насочи или да интсруктира -   bouquet

# 611
  • Мнения: 368
Добро утро. Благодаря на всички ви. Мариета, релефът е с килимче правен. Директен отпечатък върху готовата бисквита. Продават ги в Змееборец - 5 лв. бройката. Имаше доста видове. Милейди, много мили думи!
Julianka, много ми хареса тортата! Как направи това?
Гушанка, барбито е очарователно момичешка!
Мини_79 - поздравления
Нанчето, Иглика - разкооош Simple Smile
Sungirlaug, хайде недей да ми скромничиш моля ти се Simple Smile Знаем се ний. Давали сме й били стимули - кат' те знам каква си бойна, чакай само да свикнеш хубаво с материала за моделиране Wink Тогава ще спираш дъха Simple Smile

# 612
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Благодаря на всички за хубавите думи за тортата!  Hug Да ви кажа честно обаче, това че не съм правила торти дълго време си казва думата!!  Confused Все пак съм доволна от резултата де!

Патриани, тортата с Мики Маус много ми хареса. Главата на къщата вътре от какво е???

sungirlaug, пробвай тестото от блога на Димитрана, като че ли е по-сполоучливо от РМ2. А пък за да не ти се получават плохи, опитай се да разточваш кръг с още по-голям диаметър. Като гледам тортичките ти са доста височки и трудно се наглася да няма плохи. И двете тортички са много сладурски, ако можеш сподели как е правен покрива на втората??

Стефина, честита ти 1 година във форума! като ти гледам тортите изобщо не мога да повярвам, че само от 1г тортотвориш, обаче явно човек като има желание и дава всичко от себе си - нещата се получава! Скорпионът е невероятен, заслужавал си е усилията!! С кой цвят направи основата, много е реалистичен и изцяло се връзва с идеята на тортата!

Мишока, направо на човек да му се прииска да се закичи с тези мартенички! Снимките малко губят от красотата им обаче!

Иглика, стархотно е влакчето, а за цветовете нямам думи! С какво са рязани буквичките??

Мини, ако това е началото и то само с четене на инфо, просто не знам какво да кажа! Страхотно изпълнение!

Гушанка, всички торти са невероятни, но тази с барби аксесоарите не мога да й се нагледам.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нанчетобг, много нежна тортичка!

Юлианка, този разрез на първата торта сега не ми излиза от ума. А пък ако дадеш и рецептата на портокаловата цена няма да имаш!!!

# 613
  • Мнения: 60
Здравейте Simple Smile

Имам един въпрос, дано да има кой да ми отговори Simple Smile Направила съм си тортата, направила съм фондан по рецептата от блога на Димитрина. Обаче не бях обърнала внимание, че пише да престои един ден... Аз го направих току-що и трябва да покривам днес тортата... Може ли да престои само няколко часа и да го използвам?? Това ще ми е вторият опит за торта и е за малкото ми момиченце, което утре става на 6 месеца и много искам да се получи.

Също така имам и едни боички за оцветяване на моделираща маса от Метро - тези с червената опаковка, четири цвята. Те стават ли да се оцвети тестото? Аз имам и едни сухи, но само два цвята, а ми трябват повече.

Благодаря предварително!!!!

 Hug Hug Hug

# 614
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мини, тортата е прекрасна, само мога да си представя колко е била щастлива малката ти принцеса Heart Eyes!
Гушанка, изпипала си всичко до последния детайл Peace! Много ми харесват цветовете!
Юлианка, тортата с къдричките е невероятна...и с този разрез, покапах се Crazy...
Мартита, за тестото не мога да ти помогна - не съм го правила, но за боичките - да, спокойно си оцветявай с тях, точно за това са.

Хъм, на мен от Змееборец що ми казаха 15 лв. за килимче Twisted Evil...

Общи условия

Активация на акаунт