Дайте координати на добър детски очен лекар!!!!

  • 908
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте,
Моля някой да ми препоръча добър детски очен лекар - досега я водих беба няколко пъти при Облашка във Вита, но ми се иска да я заведа при някой друг, че нещо няма ефект. Очето пак е с гурли, може да се наложи и да се сондира, защото имаше запушен слъзен канал и на мен ми се струваше, че се е оправило, но сега от няколко дена пак е с гурелчета  #Crazy Писна ми вече от тия капки, масажи и памуци за почистване  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 5 531
Добър лекар е др. Екимова в детска консултативна поликлиника-но трябва да отидеш рано-към8ч. и ти дават талонче с номер и час ,иначе няма да ви приемат,защото обикновено има много хора-тел. на регистратурата9523840 . Успех. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние от раждането сме с конюктивит, даже так ни изписаха. Нооо още на втория ден от както се бяхме прибрали в къщи извиках моя позната - те всъщност са 2 лекарки и двете са детски и са адски добри. Лазар се оправи точно за 2-3 дена.
Работят в 1-ва градска , на първия етаж, пише Очно (абе питай). Казват се д-р Русева и д-р Нецова. С направление и няма да дадеш една стотинка
Успех!!

# 3
  • София
  • Мнения: 938
Д-р Кемилев от Детската Очна клиника на Александровска. Той ни прави сондажа, и на двете очички, да чукна на дърво - успешно. Край на масажите, капките и гурличките.

Общи условия

Активация на акаунт