Изведохте ли днес бебчовците???

  • 965
  • 17
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Мами ,излезнахте ли днес на разходка с бебетата?Днес е първия ден, в който не посмях да я изведа и нон стоп се чудя дали не сгреших newsm78Та нали все по-студено ще става!!!Стори ми се , че духа доста студен вятър и това ме спря Thinking

# 1
  • Мнения: 2 596
Аз 2 дни не съм го извеждала. Вчера беше ужасен студ тук, а днес не е спряло да вали дъжд и сняг. Не се оплаква детето, но пък си ходим на гости при съседските деца и те идват у нас, та става весело.

# 2
  • Мнения: X
Според мен си сгрешила Wink

Това е втората зима на Ния, но миналата година, когато беше съвсем малко бебе също не е пропускала излизане. В количката са така добре опаковани, че изобще не ти трябва да ги мислиш. По-притеснително е, когато са по-големи и трябва да следиш да не духа силно. Можеш да слагаш и дъждобрана на количката - тогава, ще му е по-добре и от вкъщи.

Днес ходихме до кухнята с количка и после играхме на снега. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 6 242
Вчера с още една майка бяхме навън няколко часа. Днес пак ще излезем на разходка (но при нас вали сняг, дъжд е по-гадно).

# 4
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
не сме излизали и аз като теб се чудех и накрая се отказах.на мен ми се струва много студено,но по натам как ще излизаме незнам?

# 5
  • Мнения: 8 505
Да.Почти 2 часа бяхме навън,аз умрях от студ,а нея не мога да я накарам да си ходим.Но пък се замервахме със сняг newsm44

Последна редакция: ср, 23 ное 2005, 15:09 от reflex

# 6
  • Мнения: 5 790
И аз не съм я извеждала днес. Стори ми се, че духа студен вятър и затова се отказах.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ние вече 6ти ден не сме излизали.Въпреки че при нас е 10 градуса вятърът е толкова силен че ти изглеждат като -10.Защо така ме е страх.Пък и на когото да се оплача че не сме излизали,всички ме питат да не съм луда да я изкарвам в този студ.Затова сега си стим в количката на отворена тераса и си мечтаем за вънкааааааааааа

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Изведох я на терасата за 10 мин. Първите 5 мин. се кефеше,но малко след това взе да блъска по вратата да се прибираме.Замръзнаха й партенките,много е студено,аз едва издържах #Silly

# 9
  • Мнения: 2 978
Дааа поразходихме се

# 10
  • Мнения: 2 731
да даже два пъти ходихме на вън  -не трябва да се пропускат разходките

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да. При нас няма вариант да не излизаме защото ходим на кухня а бабите са ни на 100 км така че няма кой да го гледа. А пък и не видях да се чувства зле от разходката. Напротив още на връщане заспа и спа час и половина докато друг път по това време изобщо не спи.

# 12
  • Мнения: 3 777
В този студ аз навън не мога да вирея, бебе ако може да излезе сам Crazy

# 13
  • Мнения: 4 187
Не, днес не съм я извеждала, но вчера бяхме на вън от 12 до 19 часа Crazy, така че реших че мога да почина Laughing!

# 14
  • Мнения: 1 999
Да, излизахме. Wink Навън докато се разхождахме не видях нито една количка и си помислих, че аз съм най-голямата ентусиастка. Така добре я бях екипирала, че даже и дъждобрана сложих на количката, за да и прави завет и мисля, че не и беше хич студено. Добре си поспа и беше много спокойна.
Излизайте смело, няма цяла зима да седите вкъщи я! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт