Зелени очи:)))))

  • 4 727
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 439
Смених набързо кафявите очи със зелени с помощта на цветни лещи. Хубавото при мен е, че нося меки контактни лещи постоянно и слагането не ми е проблем. Но да ви кажа - ефектът е СТРАХОТЕН!!! Ако някой се интересува - ще пиша повече. И най-важното - всичко това стана с помощта на едно момиче от форума.
И още по-важното - супругът остана мнооооооооооого доволен Wink

# 1
  • Мнения: 4 212
може ли да видим ефекта на снимка  Flutter аз много харесвам зелени о4и.

# 2
  • Мнения: 130
Друго си е естественото.  Flutter

# 3
  • Мнения: 1 234
Друго си е естественото. Flutter
Абе дтуго си е кото си имаш.Пък аз с мойте кафяви само си мечтая и се не се навивам да си зема лещи.А така искам синички Tiredanelia1995 дай снимка дано сега вече и аз се реша Laughing

# 4
  • Мнения: 612
Честито! И аз много ги обичам зелените лещи. Flutter

# 5
  • Мнения: 7 430
може ли да видим ефекта на снимка  Flutter аз много харесвам зелени о4и.

Peace Обожавам такива очи  Wink и аз бих искала да имам, ама Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 105
Това е супер интересно, значи може да са диоптър, така ли? Мислех че трябва да са много специални тези дето са хем цветни, хем с диоптър, хайде кажи от къде.

На мен по принцип очите ми са зелени, но видях едни много интересни оттенъци... Не че ще го направя скоро ама ми се ще да знам Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз такива си имам, ама искам сини да речем Simple Smile То всеки реве за това дет си го няма. На мен на светлина от време на време са ми много зелени, но обикновено са си блато. Може и да се навия.

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мoите бият на зелено, ама аз пък искам тъмно кафеви. много искам, не стои ли ...изкуствено с лещи?

# 9
  • Мнения: 1 370
Моите очи, по принцип са сини. Обаче, ако си сложа зелени или сиви дрехи, стават зеленикави newsm08
Имам приятелка, която е с тъмно кафяви очи, но носи сини лещи. Ефектът е поразителен. Никога нямаше да разбера, че това са лещи ако не знаех.

# 10
  • Мнения: 2 849
Много добре ! И аз много харесвам зелени очи и тъмна коса  .Пробвах да сложа едни сини и не успях  ,имах чувството че ще си извадя очите и се отказах ,та си стоя с кавявите . Crazy

# 11
  • Мнения: 5 140
Моите очи, по принцип са сини. Обаче, ако си сложа зелени или сиви дрехи, стават зеленикави newsm08


И аз съм така.
Според дрехата каквото облеча и те се променят.

Честито за зелените очи  bouquet

# 12
  • Мнения: 11 306
Не знам как е с зелените лещи, но естествено зелените очи са толкова променливи като цвят, наситеност и оттенък колкото не можете да си представите. Всичко зависи от настроението с което сме, от времето навън и от дрехите с които сме облечени.
Понякога дори синеят Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 910
Поздравявам те за избора Wink.Моите очи са зелени и нито за миг не съм съжалявала за това Laughing

# 14
  • Мнения: 488
Ммм, супер, браво на тебе! Дай подробности моля те, какви са, колко струват?
Аз тъкмо вчера мимоходом ей така споменах на съпруга, че съм си избрала за коледен подарък сини лещи... имаше малко учудени погледи, но като цяло възприе идеята добре.
Та ще проучвам въпроса, и аз също си нося контакни лещи по принцип, та няма да ми е проблем да си ги слагам. И съм пробвала сини, наистина стоят страхотно, особено в комбинация с тъмна коса!

Общи условия

Активация на акаунт