ТВ България

  • 893
  • 17
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Момичета и момчета! Моля, кажете ми хващате ли програмата на ТВ България? Интересува ме къде по света може да се гледа...
А дали я гледате, няма да ви питам. Аз самата не хабя време за това.  Embarassed

# 1
  • Мнения: 235
Във Франция я "хващаме" благодарение на интернет доставчика ни.
А за гледане - гледаме редовно, но само новините...

# 2
  • Мнения: 11 314
Не я хващам защото сме с малък сателит и е настроен само за Астра, а тоя канал се излъчва от Eutelsat, пък и заради съдържанието не си струва да купувам нов
Новините на БНТ ги гледам през сайта им с 1 ч закъснение без проблем

# 3
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и тук я гледаме Grinning

# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
И аz го гледам по сателита. Хваща се с Hot Bird в Германия.

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Тука се хваща добре но е много безинтересна стари неща нищо за децата само новините понякога искам бтв но трябва да сменим чинията е гледаме много руски  от славянските

# 6
И от тоя край се хваща Grinning
Васелисе Умнице, ти да не би да работиш там Wink Flutter

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И от тоя край се хваща Grinning
Васелисе Умнице, ти да не би да работиш там Wink Flutter
Сакън!  hahaha
Не, но имам неудоволствието да работя за нея. Автор съм на едно седмично тийн предаване за електронни игри и Интернет. "Здравей" се казва то.
От три седмици е качено и на сателит и започнахме да получваме писма от чужбина. Та ми стана интересно къде ли го хващат по света и си казах, я да питам моите момичета.  Hug
А на телевизията много съм й набрала, защото загроби хубавите детски, яка връзкарщина е и крадат до безбожие, а все пищят, че няма пари, та затова предаванията на нищо не приличали.  Close

# 8
Вярно е, че детските предавания хич ги няма Confused
Аз май само "Полет над ноща" гледам от дъжд на вятър Embarassed Grinning
Но сега ще видя и това предаване "Здравей" Grinning

# 9
  • Мнения: 7 605
Във Франция я "хващаме" благодарение на интернет доставчика ни.

Кой е тоz достав4ик, как ства тоzи номер?

# 10
  • Мнения: 235
Във Франция я "хващаме" благодарение на интернет доставчика ни.

Кой е тоz достав4ик, как ства тоzи номер?

Номерът става с www.free.fr  Simple Smile

Предлагат ADSL пакет, включващ високоскоростен интернет, телефон и телевизия  за 30 евро на месец. Телевизията предлага няколко десетки безплатни програми + други платени. България ТВ е безплатна.  Simple Smile...

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз гледам само полет над нощта.
дори последно време хич и не пускам тв българия, никакво развитие става вече нам си колко години...
а кое е здравей? да го гледам... Blush

# 12
  • Мнения: 7 605
Във Франция я "хващаме" благодарение на интернет доставчика ни.

Кой е тоz достав4ик, как ства тоzи номер?

Номерът става с www.free.fr  Simple Smile

Предлагат ADSL пакет, включващ високоскоростен интернет, телефон и телевизия  за 30 евро на месец. Телевизията предлага няколко десетки безплатни програми + други платени. България ТВ е безплатна.  Simple Smile...

Супер, мерси zа инфото. Уви, у наШето село раzбрах 4е Фрий не ставало  Sad И така си оставам с Уанаду които са единственните които предлагат високоскоростен интернет тук...  Sad

# 13
  • Мнения: 235
Супер, мерси zа инфото. Уви, у наШето село раzбрах 4е Фрий не ставало  Sad И така си оставам с Уанаду които са единственните които предлагат високоскоростен интернет тук...  Sad

Много жалко!!!!   Sad

# 14
  • Мнения: 2 825
Аз до колкото знам, ТВ България е качена на няколко спътника, за да може да се гледа от цял свят  Wink

Общи условия

Активация на акаунт