H&M - Тема 3

  • 37 859
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 743
Здравейте момичета,
Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е услугите на Габко за доставка на поръчки от Х&М и дали е имала проблем с доставката? Също така как процедирате с поръчките - информирате ли Габко предварително или те го отразяват в профила ви като получат нещата?
Питам, защото досега използвах друг превозвач и имах проблем с доставката от Х&М - отказаха ми да доставят нещата, т.к. адресът бил фирмен и се чудя как стоят нещата с Габко.
Между другото, кой друг превозвач ползвате без да срещате спънки от страна на Х&М?

Аз ползвам само адрес на Г. и имам получени около 10 поръчки без проблем.Последната пътува към Бг., вчера пуснах друга,която уж беше с дати на някой артикули за края на април, а пък днес сутринта вече имах номер на поръчката вкл. и на нещата с по-късните дати. Peace Дори доставка нямам начислена Rolling Eyes
А Г. не е необходимо да ги информираш,регистрираш се в сайта им и като дойде поръчка на твое име ще те уведомят със смс и имейл за нея. Peace  

# 541
  • Мнения: 959
Здравейте момичета,
Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е услугите на Габко за доставка на поръчки от Х&М и дали е имала проблем с доставката? Също така как процедирате с поръчките - информирате ли Габко предварително или те го отразяват в профила ви като получат нещата?
Питам, защото досега използвах друг превозвач и имах проблем с доставката от Х&М - отказаха ми да доставят нещата, т.к. адресът бил фирмен и се чудя как стоят нещата с Габко.
Между другото, кой друг превозвач ползвате без да срещате спънки от страна на Х&М?

Аз ползвам само адрес на Г. и имам получени около 10 поръчки без проблем.Последната пътува към Бг., вчера пуснах друга,която уж беше с дати на някой артикули за края на април, а пък днес сутринта вече имах номер на поръчката вкл. и на нещата с по-късните дати. Peace Дори доставка нямам начислена Rolling Eyes
А Г. не е необходимо да ги информираш,регистрираш се в сайта им и като дойде поръчка на твое име ще те уведомят със смс и имейл за нея. Peace  

и аз мисля да си пусна поръчка до адреса на Габко, ще плащам с БГ карта, дано да мине поръчката.
А някакъв код за намаление има ли?  newsm78

# 542
  • Мнения: 1
А някой плащал ли е с виза на дск.И на коя стъпка начисляват доставката newsm78

# 543
  • Мнения: 874
 Аз плащам с виза електрон на ДСК и съм много доволна от тази карта.Имам още 2 други карти на други банки,но с тях не можах да пробия в сайта  Laughing

# 544
  • София
  • Мнения: 424
А някой плащал ли е с виза на дск.И на коя стъпка начисляват доставката newsm78
Аз плащам с Виза електрон и Виртуална виза на ДСК и не съм имала проблем  Peace.Доставката се начислява на последната стъпка след като завършиш поръчката.

# 545
  • Мнения: 1
  bouquet
А някой плащал ли е с виза на дск.И на коя стъпка начисляват доставката newsm78
Аз плащам с Виза електрон и Виртуална виза на ДСК и не съм имала проблем  Peace.Доставката се начислява на последната стъпка след като завършиш поръчката.

# 546
  • Мнения: 6
Благодаря на всички за информацията. Досега ползвах услугите на Алезар и с тях имах трудности в началото с доставките на адреса им, но те прекратиха дейност, така че търся друг вариант. Г. ми се сториха добре като фирма и затова се спрях на тях. Надявам се всичко да е ОК с поръчката.

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 156
ето линк към актуалните кодове за отстъпки:

 http://voucherhub.com/alerts/35383/offer/3176774

# 548
  • Мнения: 1
Направих нещо и ми изчезна поръчката ,коята очакваше доставка.Иска да я платя пак.Да я платя ли да не се доблира се притеснявам newsm78

# 549
  • Мнения: 743
Направих нещо и ми изчезна поръчката ,коята очакваше доставка.Иска да я платя пак.Да я платя ли да не се доблира се притеснявам newsm78


Да не си я канселирала? А те пари няма как да са ти удържали,това го правят при доставка на поръчката Peace Дай линк да видим какво пише,как така искат да платиш пак? Rolling Eyes Имаше ли получен Parcel number на поръчката?

# 550
  • Мнения: 1
ами сложих още неща в кошницата и да пробвам нещо отидох пак на каса.Те се прибавиха към другата ми поръчка.После ги махнах.Но като вляэа в Items awaiting delivery ми пише това You have an unfinished order at the Checkout, please go to the Checkout and finish your buy or cancel it.

# 551
  • София
  • Мнения: 424
ами сложих още неща в кошницата и да пробвам нещо отидох пак на каса.Те се прибавиха към другата ми поръчка.После ги махнах.Но като вляэа в Items awaiting delivery ми пише това You have an unfinished order at the Checkout, please go to the Checkout and finish your buy or cancel it.
Ако не искаш да ги поръчваш,а да си остане старата поръчка просто излез от сайта.После като се логнеш наново би трябвало всичко да е ок.

# 552
  • Мнения: 743
ами сложих още неща в кошницата и да пробвам нещо отидох пак на каса.Те се прибавиха към другата ми поръчка.После ги махнах.Но като вляэа в Items awaiting delivery ми пише това You have an unfinished order at the Checkout, please go to the Checkout and finish your buy or cancel it.


Изписва ти това защото не си завършила до края всички стъпки,дори и да премахнеш новите неща трябва да си въведеш данните от картата и да стигнеш до последната стъпка Peace Ако не го направиш ще ти стои така висяща Peace
Точно това ти изписва - или да продължиш до края да я завършиш или да я канселираш (pease go to the Checkout and finish your buy or cancel it)Имай предвид обаче ,че ако решиш да я канселираш не отказваш само новите неща, а цялата поръчка Peace

# 553
  • Мнения: 1
Ами махнах новите неща продължих,но не ми иска номера на картата.Дали защото сумата е същата.Но вече си я виждам в поръчките Embarassed

# 554
  • София
  • Мнения: 424


Изписва ти това защото не си завършила до края всички стъпки,дори и да премахнеш новите неща трябва да си въведеш данните от картата и да стигнеш до последната стъпка Peace Ако не го направиш ще ти стои така висяща Peace
Точно това ти изписва - или да продължиш до края да я завършиш или да я канселираш (pease go to the Checkout and finish your buy or cancel it)Имай предвид обаче ,че ако решиш да я канселираш не отказваш само новите неща, а цялата поръчка Peace
Няма такова нещо не е нужно да се въвеждат данните от картата,ако не искаш да поръчваш.Сайта не помни дори и да си отишъл на каса след като излезеш от сайта Log out(то си изписва и предупреждение за това   When you log out the items at the checkout will be removed. Are you sure you want to log out?) всичко изчезва и си остава старата поръчка(ако има такава)
Не е лошо да се пробва и след това да се дават съвети    Peace
morski69
не ти иска данните,защото всъщност няма поръчка(след като си изтрила новите неща)

Общи условия

Активация на акаунт