детски ортопед

  • 1 253
  • 10
  •   1
Отговори
Maichici pomognete! Trajabva da otidem na ortoped no ne moga da se orientiram kade da zaveda deteto. Preporachaha mi klinikata v Gorna banja no ne znaja kam kogo da se obarna. molja izpratete mi koordinati na njakoi lekar koito chitate che bi mogalk da pomogne!

# 1
  • Мнения: 2 401
Най-добрия - д-р Драганов, приема във Военна болница и с направление.  Сега не ми е под ръка телефона му, утре ще ти го пусна.

# 2
  • Мнения: 2 529
В Горна баня са най-добрите детски ортопеди. Във форум "Здравен справочник" можеш да намериш координати.

# 3
  • Мнения: 2 401
В горна баня се водят най-добрите, но ще разкажа какво ни се случи на нас там.
На 3 м.  отидохме при завеждащия детско отделение/на платен прием/, не му помня името сега - целия накичен със златни ланци. Още преди да погледне бебето го прати на ренген ??. След това каза, че има съмнения за дисплазия и ни прати да си купим каишки от съседния кабинет, които да носим няколко месеца и през 20 дни да ходим на преглед при него. Побъркахме се от ужас в къщи, но нещо ми подсказваше, че тоя доктор ни мота. На следващия ден отидохме при Драганов по препоръка на наши приятели. Показахме снимката и той каза "че то нищо не се вижда на тая снимка, бебето е мръднало".  Прегледа го на ехограф, извади снимка и написа "напълно здрав" като се подписа отдолу. Няма да описвам как литнахме от кабинета. После ходих при него на консултация за себе си - във възхита съм. Сигурна съм, че всеки ходил при него ще каже същите думи.
Та номера му е:
 0898 503010
Нечетни дати - 8.30-16.00 часа
Четни дати - 11.00-19.00 часа

# 4
  • Мнения: 2 332
И аз препоръчвам Драганов с две ръце - а това е уеб-сайта му.

Други мами - видях в стари теми - препоръчват д-р Алексиев в Горна баня - //www.einet.bg/~alexiev.
Ти ще си решиш при кого да отидеш Simple Smile.
Успех!!!

# 5
  • Мнения: 429
Аз препоръчвам проф. Владимиров от Горна Баня. Приема с направление и без. Всяка сряда с предварително записване в "ортомед", намира се в двора на клиниката. Ако искаш координатите му, пиши ми на лични ще ти ги дам.

# 6
  • София
  • Мнения: 551
http://www.einet.bg/~alexiev/index.htm
 Това е сайта на д-р Алексиев.Много съм доволна. newsm10

# 7
  • Мнения: 257
И аз препоръчвам Драганов с две ръце

 newsm10

# 8
  • Мнения: 404
Това е сайта на д-р Алексиев от ортопедията в Горна Баня.
http://www.einet.bg/~alexiev/index.htm

Голямата ни дъщеря беше с дисплазия на тазобедрените стави.Лекуващ и наблюдаващ лекар и беше д-р Алексиев.Страшно много съм доволна от него.

# 9
  • Мнения: 1 999
И ние водихме бебка при д-р Драганов. Много сме доволни от него и ти го препоръчвам с две ръце! Grinning

# 10
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравей,
голям спор е къде да отидеш.Съжалявам, че не пазя една листовка от Горна баня или някаква реклама на ордопедични гащички, но текста беше написан от доктор от Горна баня, но съм сигурна, че ако ти беше попаднала, нямаше да се замислиш при кого да отидеш.Та във въпросната листовка имаше изречение което почти ще цитирам "Ако не искате да почерните живота на детето си бла бла бла " - аз лично смятам, че такъв род изказвания са кощунство спрамо майките, не знам да има майчица която иска да почерни живота на чеденцето си!!!
Аз ти предлагам д-р Драганов, не знам дали е най-добрия и да не дава Господ да разбирам това, но поне е учтив и не се величае.
Това от мен избора от теб! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт