Много задържа

  • 908
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 732
Здравейте ! Искам да питам за ходенето по малка нужда - моето дете от няколко дена ходи много рядко .Значи вчера се изпиша 9 и до 19 не е пишала -насила я изпишах .Днес същата работа -ходи в 11 и ето вече е 19.09 а тя не иска да пиша . Ако някой има същия проблем или съвет да пише.
Може ли да е от антибиотек защото в момента пием такъв?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 765
Щом пие антибиотик трябва да приема повече течности за да не се натоварват бъбреците .

# 2
  • Мнения: 430
Колко е голяма? За какво пие антибиотиците? Урината има ли неприятен/тежък мирис? Мътна ли е? Пие ли обичайното количество течности?
Ако подържа висока температура е нормално да пишка по-малко. Давай повече течности.

# 3
  • там някъде
  • Мнения: 234
Здравей! Моето дете е вече на 3г. и откакто съм му махнала памперса установих, че той също пишка много нарядко. Примерно пишка сутринта, след това чак към 3-4 часа следобяд и накрая преди лягане т.е. към 22часа. има дни , в които пишка дори само 2 пъти. Честно казано не съм се консултирала с лекар по тази тема, но това си е стискане според мен. Майка ми каза, че и аз като малка съм се стискала, та чудя се може ли да е наследствено Thinking
Между другото, така както съм се стискала като малка, толкова често ходя сега до тоалетната, дори ставам и през нощта поне веднъж, а не приемам много течности. Опасявам се това стискане на урината сега, да не им доведе проблеми с бъбреците след като порастнат, защото това моето си е жив проблем с бъбреците. Незная какво друго да ти кажа, може би имат нужда от лекар...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
.............насила я изпишах ......................

Как така насила?! Shocked

# 5
  • Мнения: 2 732
chockolina ами детето е без памперс и си казва само и след като съм го накарала да седне да пиша си е насила -надявам се да си разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт