Специалист за секцио?

  • 8 030
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 897
Моля всички мами, които са раждали със секцио да споделят при кой специалист и в коя болница в София? Защото мисля, че освен добрите условия, лекарите все пак са по-важни. Надявам се темата да е полезна и за много други като мен, които още не знаят къде и при кого да родят.

# 1
  • Мнения: 63
Здравей Габи.Аз също не съм раждала още(термина ми е на 29 март), и чесно казано много ме е страх от самото раждане и затова непрестанно чета за начините за и против секцио и нормално раждане.Според мен секциото е по добро може би защото моя страх е по -голям кам нормалното ама си мисля че лягам на масата и лекарите си знаят работата.Аз съм доста тясна в таза и сигурно няма да имам друг начин, но за сега сам твърдо за секцио.А пък тези приказки каква майка си като не изтърпиш майчините болки изобщо не ги слушам нали всеки иска най доброто за себе си.Така че каквото и да решиш желая ти успех PeaceЧао за сега!

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642
Доктор Божидар Ташков, "Света София".
Определено смятам, че е е специалист, отговорен е, и и спокоен.
Предпочита секциото като метод, защото смята, че е по-щадящо за майката и бебето.
Раждах при него през август 2004, след 5 дни като се прибрах вкъщи, почти не се сещах, че
имам коремна операция.

# 3
  • Мнения: 10 758
И двете деца са ми секцио - д-р Папазов в болница "Лозенец".Ако не бях доволна от него,  нямаше да го избера пак той да ми прави секциото.

# 4
  • Мнения: 3 146
Богословова - Шейново.

# 5
  • София
  • Мнения: 897
Много добри отзиви чувам за тази докторка- Богословова. Знае ли някой как да се свържа с нея? Ще се радвам ако събера и още инфо кой къде и кой специалист му е правел секциото.

# 6
  • Мнения: 5 255
Моля всички мами, които са раждали със секцио да споделят при кой специалист и в коя болница в София?

МД София при екип Доц.Маринов - Д-р Манчев /7 ет./  Peace

# 7
  • Мнения: 918
Моля всички мами, които са раждали със секцио да споделят при кой специалист и в коя болница в София?

МД София при екип Доц.Маринов - Д-р Манчев /7 ет./  Peace

Подкрепям bowuu

# 8
  • Мнения: 195
Д-р  Дяволов,  МД-София

# 9
  • Мнения: 11
Здрасти!
Видях, че имаме термин на едни и същи дати горе долу и си мисля да те помоля ,ако нямаш нищо против да си споделяме!
Аз съм определена за 27 февруари- 7 март някъде!
Ходя на консултации всеки месец , 25 г.с. съм,за сега ми казват че бебето е разположено седалищно,което малко ме притеснява!
И на мен ме вълнува същият въпрос- за болницата, за раждането , за специалистите !Искам да те попитам и за 3 Д дали си ходила, мислех да ходя тези дни във Фемина , но не знам дали не съм позакъсняла !
Пиши ми ако можеш , за да си споделяме!

# 10
  • София
  • Мнения: 291
д-р Здравка Богословова
2АГ болница "Шейново"
сл. тел.965 94 11
сл. тел. 965 94 46- за час /частно/
GSM 0889 431 464
дом. тел. 846 24 29

Аз раждах при нея и я препоръчвам. На ман също ми я препоръчаха познати и колеги. Изключително съм доволна.

# 11
  • Мнения: 371
Д-р Веселин Дяволов-МД София newsm74

# 12
  • София
  • Мнения: 897
Здрасти!
Видях, че имаме термин на едни и същи дати горе долу и си мисля да те помоля ,ако нямаш нищо против да си споделяме!
Аз съм определена за 27 февруари- 7 март някъде!
Ходя на консултации всеки месец , 25 г.с. съм,за сега ми казват че бебето е разположено седалищно,което малко ме притеснява!
И на мен ме вълнува същият въпрос- за болницата, за раждането , за специалистите !Искам да те попитам и за 3 Д дали си ходила, мислех да ходя тези дни във Фемина , но не знам дали не съм позакъсняла !
Пиши ми ако можеш , за да си споделяме!
Не знам дали ще мога да ти помогна особено, но нямам нищо против да си споделяме. Ако искаш заповядай във форума на мартеничките- там всики си пише, за това, което го вълнува. Аз ходя всеки месец на ехограф, до сега съм си правила само веднъж изследвания. Дори мисля да си сменям и доктора, защото не ми обраща особено внимания, а е частник на всечкото отгоре. Какво имаш в предвид под ЗД?

# 13
  • София
  • Мнения: 551
Аз два пъти съм раждала секцио и двата пъти в "Св.София".Първия път ме оперира д-р Маленов,а втория д-р Панова. И от двамата съм доволна, особено от д-р Панова.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Д-р Дуковски-Майчин дом.
Обаче и той е частник.Кабинета му е в Студенстки град.И е с 3Д ехограф...

Общи условия

Активация на акаунт