problemen prolaktin

  • 1 882
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Zdraveite imam mnogo visok prolaktin pila sam mnogokratno dostinex spada mi no za kratko i ne moga da zabremeneia sega po4nah pardodel i edni ot germania dopergin nadiavam se da go zakrepim na edno nivo.Moiagenikolog Ivo Todorov mi izpisa tezi hapove smiatate li 4e mi triabva i konsultatsia s endokrinolog a sasto i skener na jlezata(hipofizata).Ако ходите на ендокринолог препорачаите ми някои

# 1
  • Мнения: 7 718
Задължително трябва скенер. Даже по-добре ЯМР.
И пиши на кирилица.

# 2
  • Мнения: 311
Миличка, както ти е писала и Lali задължително ти трябва консултация с ендокринолог.Всъщност защо геникологът ти не те е изпратил при такъв за консултация.По-добрият вариянт е ЯМР ако искаш мога да ти кажа както име на добър ендокринолог така и каде ще ти направят МРТ по касата без да ти казват ама то има нужда и от контрастна течност и да плащаш 200лв. за нея.И всъщост защо с парлодела пиеш и други лекарства на мен той ми помогна и бебето стана от раз като ми влезе хормона в граници но за съжаление възникнаха и други проблеми и сега пак с опитите.

# 3
  • Мнения: 63
Ste ti bada blagodarna ako mi dadesh kordinati na dobar endokrinolog-a tova izsledvane magniten rezonasns li e 4e ne sam oste naiasno

# 4
  • Мнения: 7 718
Пиши на кирилица!!!
Аз лично на латиница не чета, така че няма как вече да ти отговарям.
Ако нямаш кирилица - има КРЕДОР горе в ляво.

# 5
  • Мнения: 311
Няма проблеми ама наистина пиши на кирилица че много се мъчим иначе а нали знаеш че всеки си има стил на писане  Heart Eyes  Ще ти пусна координатите на Лични съобщения Simple Smile

# 6
  • Мнения: 63
Здрвеи благодария ти

# 7
  • Мнения: 7 718
Браво.
Ядрено-магнитният резонанс е много по-точто изследане от скенера.
На скенера могат да не се видят някои неща.
Ако имаш възможност, настоявай за ЯМР.
В София най-добрите апарати са в Правителствена и Военна болница.

Последна редакция: нд, 27 ное 2005, 12:01 от Lali

# 8
  • Мнения: 311
Да и те изнудват за контраста който м/у другото е нужен само ако е правена операция за да се види дали няма рецидив или разсейки.Повярвай ми обиколила съм всички ЯМР в София и има само едно място където са честни и добри специалисти и определено не са посочените от теб места.Забравих да спомена че се слага контраст и ако докторът е некадърник и не вижда нищо.

Lali,мила, ние с теб май само се следим и започваме да изпадаме в ненужни спорове но можеш ли да приемеш че някой който си е изпатил знае по-добре някои неща от теб.Не съм на мнение че щом са казали че там и там са най-добрите трябва да те изнудват за контрасната течност която никак не е евтина само някакви си 200лв.И защо когато могат да се видят нещата и без нея ти налагат мнението че така трябвало.А страничните ефекти ???Иначе лекарска злоба колкото искаш естествено че за да си направиш снимката при тях ще ти кажат че другите са некадърни.И аз чух много негативни неща за клиниката кадето си правя МРТ но се оказаха страхотни специалисти.Разбира се всеки има право на мнение и в никакъв случай не искам да налагам моето.Всеки има правото да взима сам решения без да му бъде налагано от някой друг че така трябва да постъпи.   bouquet

# 9
  • Мнения: 7 718
Аз говоря само за апаратурата, Вилкони.
Съпругът ми се занимава от години всеки ден със скенери и ЯМР.
Това са неговите впечатления.
Всеки ден слушам коментари, диагнози, истории Wink
За персонала не споря, както и не коментирам.
Впечатления и мнение нямам.
Между другото по какво позна, че са страхотни специалисти?
Правят страхотни снимки или те черпят кафе? Wink
Не си мисли, че ако си направила някакво изследване в някаква област вече си специалист по тези въпроси.

Вилкони, да не се обидиш! Шегувам се, уважавам твоето мнение, разбирам печалният ти опит и ти желая здраве. Laughing

Последна редакция: нд, 27 ное 2005, 14:58 от Lali

Общи условия

Активация на акаунт