за приспиването

  • 558
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Как приспивате бебетата си. Мила не иска да заспива сама въпреки, че понякога едва си държи очичките пак чака да я приспивам Joy

# 1
  • Мнения: 655
Носим се на ръце и пеем задължително. Така се разхождаме из стаята докато заспи. Случва се да заспи и без носене или докато яде, но това е когато е много изморен.  Grinning

# 2
  • Мнения: 4 187
В момента заспива сама с малки изключения Wink! Когато беше на вашата възраст, я приспивах докато я кърмя Crazy. На ръце не сме я приспивали никога Naughty.

# 3
  • Мнения: 2 125
Дечицата са много хитри и ако приспивате на ръце - така ще си останете. Не го правете! Лично аз и до ден днешен/ на 2 години е моето джудже/ слагам малкия в 20.30 ч. в леглото, загасям светлината и той си заспива. Железен режим. От самото начало го слагах по това време, дори през зимата към 20 ч., обяснявах му че е време за сън, че всички деца спинкат вече и че мама и татко имат нужда от почивка! Имало е и моменти, когато се дереше от рев, отивах гушвах го зо малко и пак му обяснявах. Взе че се получи. Това е моята гордост.

# 4
  • Мнения: 1 731
Каката я приспивах на краката слагах една възглавница и се почва едно лудо клатене докато и се забелят очите CrazyАма към 3-4 месец взе да си заспива самичка Flutter.Малкия почти до годината сме се приспивали на ръце ,а после той сам почна да си заспива.Взе да ми тежи и нямаше как научих го като го сложа в креватчето,изгасям лампата и той си знаеше.Не е задължително че като бебе ако се приспива на ръце и все ще е така Naughty.А сега спят с кака си на едно легло и се оправят самички.Изгася ли лампата ,въобще не влизам в стаята,за нищо на света. Naughty

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да и аз мисля ,че не е толкова фатално,че се приспивате на ръце.Всяко дете се развива толкова индивидуално,че не се знае като минат няколко месеца как ще се промени.Минала съм през всички етапи-на крака,на ръце,на леглото,пеейки,сами.Има някои от бебета се научават сами да си заспиват,някои упорито неискат.Гушкай си бебчето,има нужда явно да се усеща сигурна и спокойна до тялото ти!

# 6
  • Мнения: 1 425
В момента Вики заспива самичка. Само като види Мики (това е един розов Мики Маус с който спинка) и вече знае, че Сънчо я вика. Но като беше по малка минахме през различни периоди. Най-трудно беше като се приспивахме на ръце, но мина бързо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт