Пристрастен към количката

  • 576
  • 1
  •   1
Отговори
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Притеснявам се от това, че Калин през деня не иска да заспива. Става само ако го сложа в количката и го залашкам напред назад здраво. Иначе почва да мрънка - очевидно му се спи доста, но не заспива сам. Вярно е, че аз през деня не го слагам в креватчето му въобще, а го държа или в количката или на дивана или на някое друго легло... , но той не може да заспи въобще ако не е в количката - дори и там първо доста се противи, след което яростно захапва палец и накрая се предава. На ден му се събират по около 4 часа сън общо през деня (струва ми се малко за 3-мес. бебе). Странното е, че вечер го слагам в креватчето, казвам му Лека нощ и излизам от стаята и той си заспива сам и не мрънка въобще (явно зверски омалмощен от активностите през деня Wink ). Проблемът ми е, че скоро ще се местим на друго място, където сме на 4ия етаж и нямаме асансьор Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes и няма как да качвам количката до горе и тогава се чудя как ще заспива този младеж... това означава да не спи по цял ден! Имате ли някакъв опит с пристрастяване към количката и отказване после?

# 1
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
И аз имах този проблем с количката, но доста по-задълбочен и вечер само в количка спеше. Като стана на 6 месеца количката вече беше тясна за нея и сама се отказа и започнахме като нормалните деца да спим в легло. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт