Дуфастон и БТ

  • 1 100
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Рових, рових и не можах да намеря отговор:
Дуфастонът оказва ли влияние върху БТ-повишва ли се, същата ли остава?
От няколко дни ми се е заковала на 36.9, а досега винаги в тази фаза на цикъла е варирала между 36.8 и 36.9, но никога не е стояла толкова дълго на едно място. Обикновено имам зигзагообразна крива, а сега е съвсем равна.
Днес ми е 20-ти ден от цикъла.

# 1
  • Мнения: 7 718
На мен не ми оказа влиание.
По принцип някои казват, че им се повишава малко като цяло температурата през втората половина.
Споко, нямаш никакъв проблем.

# 2
  • Мнения: 1 320
Благодаря, Лали.
Не мисля, че имам проблем, просто ми стана интересно има ли зависимост, а никъде не успях да намеря писано. Ти и в една друга тема беше споменала как е при теб, но никой друг не беше написал какви наблюдения има.
Не отчитам по-различно повишение на БТ в сравнение с други цикли, единствено сега липсват колебанията. Та по-скоро се чудя дали тази хубава равна графика се дължи на Дуфастона Simple Smile

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Бреййй ти сега ме накара да се замисля Момиче  newsm78 Thinking .

Значи и аз знам , че не оказва влияние дуфастона . 
Ползвала Утрогестан преди няколко цукъла ама сега не си спомням как точно ми беше БТ , в смисъл дали е била равна , иначе не е била по - различна като стойности .
Този цикъл реших самосиндикално да взимам пак , щот ми беше останал от предишния път , не че иначе щях да се втурна да си купувам  Naughty .
Обаче сега го взимам , както пише на листовката 2х1 през устата ( а предишния път по 1 вечер вагинално по предписание на док ) . И температурата ми от 4 дни е една и съща  Rolling Eyes  и се повиши бавно без големи подскоци .

Общи условия

Активация на акаунт