Какъв подарък за Коледа?

  • 2 176
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 164
Предлагам в тази тема да обменим инфо за коледните подаръци за бебоците.
Аз, лично, нямам никаква идея какъв подарък да вземем на Емма. Искам да е нещо полезно, нещо, от което ще има нужда, или някаква хубава играчка, но представа си нямам какво ще и бъде интересно. Това ще е първата и Коледа и искам с таткото да и подарим нещо по-специално.
Ще ви бъда много благодарна, ако споделите вашите идеи.

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Предлагам в тази тема да обменим инфо за коледните подаръци за бебоците.
Аз, лично, нямам никаква идея какъв подарък да вземем на Емма. Искам да е нещо полезно, нещо, от което ще има нужда, или някаква хубава играчка, но представа си нямам какво ще и бъде интересно. Това ще е първата и Коледа и искам с таткото да и подарим нещо по-специално.
Ще ви бъда много благодарна, ако споделите вашите идеи.






Може да и вземете нещо ТАКОВА  или ТАКОВА и ТОВА предполагам че ще и е интересно

Последна редакция: сб, 26 ное 2005, 18:04 от doniboni

# 2
  • Мнения: 528
Аз заръчах на едната баба да купи столче за хранене което се залепва на масата.На другата една голяма плюшена играчка дето сега може в нея да спи.Друга идея например дрешки за понататък

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Миналата Коледа Деси беше на 7 месеца и й подарихме мека кукла-спящо бебе, което пееше "мила моя мамо". От тогава та до сега това и е любимата играчка.

# 4
  • Мнения: 920
Ами с тенденцията за по-натам може бънджи да и купиш.


# 5
  • Мнения: 863
Мили мами,аз също имам нужда от идея какво да взема за подарък на малката ми дъщеричка,която е на 2г.Може да ви се струва чудно защо се чудя,но тя не си играе с кукли защото покрай брати си харесва само коли,камиони топки др.такива подобни момчешки играчки. newsm78 Не искам също и дрешка,защото  аз обожавам да им купувам дрехи и ги имаме с тонове.
Ще съм ви много благодарна ако споделите някакво интересно предложение  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Баткото вече си е поръчал колело,въреки наличието на 2 полуздрави и голяяяяма кола. За беба не сме мислили,но ще й взема нещо със сигорност!

# 7
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Мили мами,аз също имам нужда от идея какво да взема за подарък на малката ми дъщеричка,която е на 2г.Може да ви се струва чудно защо се чудя,но тя не си играе с кукли защото покрай брати си харесва само коли,камиони топки др.такива подобни момчешки играчки.  bouquet
Купете и кола, в която да могат да се возят кукли

# 8
  • Мнения: 863
Даа, newsm78и аз май на това се спрях най-накрая.Видях че продават колата на куклата Барби.Розова в малки и големи размери...е с куклата е но и за нея ще дойде време предполагам Wink
Благодаря ви мами!
ако имате още идей...приемам Hug

# 9
За две годишно момиченце, ми се вижда много подходящо от тия комплекти с тенджери, тигани, котлони и разни пластмасови продукти за готвене. Също така и кукла, на която се сменят "памперсите" и пиша на гърне. Скоро купих за яслата на моята дъщеря микрофон на стойка с "истински" усилвател - предизвика голям фурор,  дори и от лелките. Впрочем, ако имате достатъчно място, може да и подарите люлка - голяма 1 на 1 метър - идеално за безкрайната зима - имат такава в яслата, не заема много място.

# 10
  • Мнения: 863
Мама Мони,това е страхотна идея за люлката GrinningМалката обожава да се люлее.Но какво точно представлява люлката,в смисъл със стойка ли е ,закача ли се някъде newsm78Можеш ли да ми обясниш по-подробно и откъде да я купя?
Видях днес в каталога на Метро има интересни неща.За момчета един голям камион и самата карусерия се отваря а отвътре представлява една писта с малки колички PartyЦената беше 50-60лв.
 Имаше и джуджетата на Снежанка 7бр.за към 20лв. И кукла Снежанка на Дисни са +касетката с приказката пак за около 20лв.,но не си спомням с ДДС-то ли беше или не newsm78

# 11
  • Мнения: 1 722
Аз също се чудя какво да взема за моя мъник - засега съм се спряла на басейн за игра - как мислите, пише, че е от 3 до 18 месеца, дали ще стои в него?

# 12
  • София
  • Мнения: 797
  С такъв басеин си играем вече близо 1 година и още не му е омръзнал, но да има и топки в него Naughty

# 13
  • Мнения: 1 410
Аз съм й харесала една много хубава играчка, която прелича на крава, има копчета, които като се натискат пуска музика, нещо като шайба на телефон и разни други дръкулки по нея - за да тренира с пръстите.

# 14
  • все тук
  • Мнения: 1 714
А виждали ли сте кукли-бебета, които плачат и като им дадеш биберон, спират?
Моята племенница /на 3 год./ иска такова бебе. Горе-долу каква е цената им

Общи условия

Активация на акаунт