Имам температура!! да спра ли кърменето??

  • 584
  • 7
  •   1
Отговори
  • Pernik
  • Мнения: 111
Вчера вечерта получих силна болка в стомаха и малко в дясно. Sick Първо реших че е мускулна треска, но после така ме сви че не можех да лежа дори! Сутринта отидох на лекар които каза \"жлъчка за операция си\"  #2gunfire(как не ми спря кърмата от стреса незнам) Но аз реших да отида на друг лекар които да ме погледне на ехограф, да ми пусне изследания и т.н пък тогава да ме режат!!!!!  ShockedЛекар номер две ми каза остър колит да взимам еспумизан (ще открадна от този на детето) но сега вдигнах и температура. Кърмя го въпреки болката, но се притеснявам ако и лекар номер 2 е  #Crazyв грешка да не го заразя с нещо......... какво да правя, да продължа ли кърменето? Какво да пия за температурата, че взе да се покачва 37,8? незнам от къде намирам сили да се усмихвам

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Мисля, че можеш да пиеш Парацетамол, защото точно той е в основата на детските противотемпературни лекарства. Аз като кърмех сина си бях направила начална фаза на мастит, с 39.5 температура. Пих от неговите сиропи и не спрях да кърмя, докато бях с т.

# 2
  • Мнения: 219
Може да продължиш да кърмиш. При температура над 38 вземи чист парацетамол и не се тревожи, че ще заразиш детето, чрез кърмата му предаваш антитела срещу конкретно този вирус, ако е вирус, де. Ако те боли по-силно е желателно да те види лекар.
Стискам палци да минава бързо  Hug

# 3
  • на Север
  • Мнения: 503
През втората седмица след раждането вдигнах температура/от гърдите/. Обадих се на педито и ми каза ако е над 38 градуса да спра да кърмя детето. Друг лекар ми каза да изцедя малко кърма и ако е пресечена тогава да спра да кърмя. Thinking В крайна сметка вдигнах до 38,5 градуса, но не спрях да кърмя. Поразпитай пак лекуващите си лекари за да си по спокойна, но си мисля че няма да има проблеми ако кърмиш. Желая ти бързо оздравяване Wink

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма проблем да кърмиш - бързо да ти минава Grinning

# 5
  • Мнения: 1 493
Кърми и му се усмихвай, дори да те боли !  Grinning
Желая ти скорошно оздравяване !
  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 777
Това сериозно ли може да се пресече кърмата при висока температура? Не го вярвам това.

И аз newsm78, може би към 42 градуса.
Кърмих с доста висока температука към 39 и нещо, кърмата си тече непресечена, ако беше станала на извара щях да разбера.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 603
Кърми си, почти всички мами са имали температури по различни поводи. Цункай бебчо, а ти се оправяй по-бързо...

Общи условия

Активация на акаунт