БИВШИЯ МИ СЪПРУГ

  • 4 233
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
ВЕЧЕ СИ ИМА НОВА СЪПРУГА!

Бясна съм... някак си. От друга страна го и знаех... Ама, мамка му...

# 1
  • Мнения: X
Ако това ще ти помогне - МАМКА МУ. С теб сме, мила!!!!!!!
 #2gunfire

# 2
  • Мнения: 3 634
Давя се тука... ама сълзи няма.
Боже, туй ли ти е на тебе равноправието бе, Боже? Де си ти бе, Боже, като ми трябваше преди 10 месеца и всеки ден след отва? А? КЪДЕ СИ?

Яд ме е... Умирам от яд.

Че и децата ще му водя там... Да ги гледа една нощ, че да мога аз да подишам. Туй ли е както трябва да е бе, Боже?

# 3
  • Мнения: 3 146
Не се ядосвай МОФ! Все за някоя щеше да се ожени - тази или друга е без значение. Аз мисля, че този брак е най-добрият изход за теб - така ще го забравиш и ще се убедиш, че връщане назад няма. Пожелавам ти час по скоро да срещнеш някой свестен мъж .  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 634
Да, той Бог нали си знае работата... само че не и моята работа май...

# 5
  • Мнения: 4 212
ако това ще ти помогне....нова съпруга, нова жертва.
Ти де се губиш?  Flutter

# 6
  • Мнения: 3 634
Тея, по сукаците ходя.

Нова любов намерих... хлътнах с 10 крака... оня обаче: Не искам да се обвързвам още.
С приятелката ми решихме, че след раздялата със жена си преминава през някакъв тинейджърски период... ама аз съм му жертвата.
АМАН ВЕЧЕ!

# 7
  • Мнения: 2 550
МОФче, я вземи преживея загубения ти съпруг...не си заслужават времето и нервите, които хабиш по него!  #Cussing out #2gunfire

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Уф МОФ-и, не се ядосвай мила. Права си момичета, не си заслужава и ще продължиш напред. Не знам с какво ги привличаш все такива странни, но ти и Нея и Оли заслужавате добър мъж и втори татко и съм сигурна, че ще намерите такъв! Hug Hug Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 842
ако това ще ти помогне....нова съпруга, нова жертва.
  МОФ, ако така мислиш май ще ти е къде къде по-леко

# 10
  • Мнения: 312
я, не си го слагай на сърцето!!! аз на моичкия търся булка, белким спре да ми черни живота...

# 11
  • Мнения: X
ако това ще ти помогне....нова съпруга, нова жертва.
  МОФ, ако така мислиш май ще ти е къде къде по-леко
Ама то си е така. Той и с нея така ще се държи, бъди сигурна.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Абе, Мофи, та няма да се свърши светът я, заради един мъж. Ей, винаги има по-добро! Няма да стане сега и веднага, но ще си намериш някой по-свестен и ще те е яд, че си хабила нерви по този. Той щом не може да те оцени, значи не те заслужава. Ама я ни виж всичките тука с колко загубеняци сме живели, обичали сме ги, страдали сме по тях и за какво???
Стегни се, душо! Зарад' един мъж не си заслужава!
Относно размислите ти за Бог - е, те зат'ва съм казала, че Господ няма - заради нещастието на безброй невинни и добри души. (Апропо, религиозните да не ми излизат с деветините, че едните изкупували греховете на другите).

# 13
  • Мнения: 934
МОФ най искрено искам да ти кажа че тоя дето уж е БОГ явно гледа някаде другаде. Ужасно е знам от собствен опит. И от мое име можеш да кажеш едно МАМКА МУ на дзвера и на новата му съпруга. Има и добра страна - сега тя ще му пати.

# 14
  • Мнения: 1 761
МОФ-инка,сега си напълно свободна да си починеш от празни надежди.Успокой се,лека-полека ще ти мине и ще срещнеш когото трябва когато най-малко очакваш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт