Дайте съвет-да се пострижа ли?

  • 2 179
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 234
Мами дайте съвет-искам някаква промяна с косата,ама не откъм цвят а с проческата.Много ми харесват силно филираните коси защото придават обам,а аз с мойта права коса имам нужда.Проблема е обаче е с такава прическа не мога да ходя вързана TiredПък имам и тъпото чуство че се едно си с къса коса,а отдолу не са те постригали.Дайте съвет,какво да правя? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 629
На мен много ми харесваш на снимката, ако това ти е сегашната прическа, де  Grinning Инак съм против късата коса, най-вече поради дългооото чакане да израсте отново Grinning Ако толкова ти се иска промяна можеш да се клъцнеш "на черта", като крайщата се филират и с малко пяна стърчат сладко.

# 2
  • Мнения: 218
Какво ви става с тези посрижки, бе хора? Само аз ли нищо не съм сторила с косата си още?

Според мен късото няма да ти стои добре, а пък и казваш, че искаш да е вързана...Няма ли да е добре ако я направиш на лист? То пак няма да можеш да я вързваш...Незнам, дано има мами дето разбират от прически повече.
Посъветвай се и с фризьора, все пак. Успех и да не забравиш да пртиш снимка като се офъкаш Wink

# 3
  • Мнения: 1 234
Аз вчера уж се гледах на еда програма с различни прически и цветове,ама нищо не измислих,освен въпросното филиране.Косата се прави отгоре по-къса-някаде до средата на ушите а пък на долу е на етажи.Ама аз както имам черно отдолу се чудя да не земе да ми офъка русичкото  Sickи да ми остави отдолу само черно newsm78Та затова незнам какво да павя Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Не,не и не Naughty,да не си посмяла да се излъжеш,никакъв обем не става само ще си отрежеш косата и ще си чудиш как да си я направиш.Освен ако неискаш всеки ден да сушиш с сешуар и четка и да слагаш лак за да ти стои косата горе долу добре.Аз съм с права коса,доста по-дълга е от твоята,скосих я,направиха ми много къси етажи,обаче много съжалявам и сега чакам с нетърпение да ми се изравнят с другата коса.

# 5
  • Мнения: 1 234
А вярно ли? #CrazyНе искам  тогава май..Знам си аз че ако не съм сигурна и се пострижа после няма да мога да се понасям и ако стане така както казваш............я по добре да си я държа и да си я пускам дълга Thinking

# 6
  • Мнения: 2 922
Да, и моята коса е филирана, но никакъв обем няма, освен ако не положа доста грижи за това, след като я измия, а обикновено нямам време  Confused Така че, нищо не пречи да се подстрижеш, но според мен, ако фризьорът ти е добър, той ще знае какво ще ти стои най-дорбе. Успех и да кажеш какво си направила!

# 7
  • Мнения: 1 234
Абе фризиорката за пръв път я виждам,похвали ми я една позната,тя така е филирана.И идея нямам как работи.Проблема е че аз сега съм се присетила а не съм си в Плевен,а в Гоце Делчев.У нас знам кой е добър фризьор ама тая нищо чудно да ми съсипе косичката newsm78

# 8
  • Мнения: 3 777
Направи я на няколко нива, различни отзад и отстрани и извий краищата и навън.
Става обемна, закачлива и много готина - ако намеря снимка ще сложа.



Това имам впредвид само че с по голяма дължина.

# 9
  • Мнения: 4 473
Направи я на няколко нива, различни отзад и отстрани и извий краищата и навън.
Става обемна, закачлива и много готина - ако намеря снимка ще сложа.



Това имам впредвид само че с по голяма дължина.

Slunce, идеята ти е страхотна, но поддръжката на такава прическа е доста сложна работа - поне за мен Confused Crazy
На етажи, филирана и общо взето на принципа "всеки косъм свое мнение" е моята коса сега.От фризьорския салон излязох доста добре, но.....всичко свърши след първото измиване Confused Колкото и време да си играя със сешоара - полза никаква.Самата фризьорка ми каза, че дори тя самата не успява да се направи така добре, както клиентите си.С други думи малко съжалявам , че се подстригах, но това е коса и тя расте, не е като акъла Wink Heart Eyes.

# 10
  • Мнения: 3 777
Малко гел - има богат избор мокра коса и сешоар - не е трудно.
Това че някоя прическа изглежда трудна, не може да ме накара да ходя с правата си коса примерно само на черта. Лично аз обичам предизвикателства и разнообразие, а имам права и трудна коса.

Ето още две неща, които харесах.



# 11
  • Мнения: 218
Аз вчера уж се гледах на еда програма с различни прически и цветове,ама нищо не измислих,освен въпросното филиране.Косата се прави отгоре по-къса-някаде до средата на ушите а пък на долу е на етажи.Ама аз както имам черно отдолу се чудя да не земе да ми офъка русичкото  Sickи да ми остави отдолу само черно newsm78Та затова незнам какво да павя Thinking
Плс, моляте дай линк за тази програмка.Моля тееееее

# 12
  • Мнения: 4 473
Малко гел - има богат избор мокра коса и сешоар - не е трудно.
Това че някоя прическа изглежда трудна, не може да ме накара да ходя с правата си коса примерно само на черта. Лично аз обичам предизвикателства и разнообразие, а имам права и трудна коса.

Ето още две неща, които харесах.




Благородно ти завиждам на търпението да си оформяш и сменяш прическите Hug, аз нямам такова Confused.Вчера обаче си купих кристали за коса, които бяха коментирани и препоръчани точно тук Wink, та днес ще ги пробвам....дано има ефект Praynig newsm78
п.п. и трите прически мнооого ми харесват Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 611
Ти си знаеш дали да се подстрижеш, ама ты и ты питаш за мнението ни, аре и аз да кажа.  Grinning
Абсолютна фенка съм на дългата коса. Колкото по- дълга, толкова по- добре. Моята стигна вече до г*за и е поизтъняла отдолу, та трябва малко да я подстрижа и пооформя, и все пак не ми се ще...

# 14
  • Мнения: 7 430
На мен ми харесва тази прическа и бих си я направила, но ми казаха, че къса коса не ми ходи заради овала на лицето #Cussing outТи ако мислиш, че ще ти отива - според мен се офъкай Peace
Аз до скоро исках да си оставя по дълга косата, но в един момент ми омръзна - а почти само вързана я нося и за това я подкъсих

Избери си прическа и действай - ако толкова не ти харесва....все пак ще порасне отново, а пък ако не ще си оставиш дълга косата - и така няма лошо Wink

Общи условия

Активация на акаунт