клин за след разждане- кога най-рано

  • 486
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
имам клин за след раждане да ми прибере коремчето и бедрата. въпросът е, че не знам кога да го сложа, newsm78 дали не е много рано. раждала съм секцио, вече минаха 2 седмици от операцията. ако имате опит с подобни атрибути, помогнете със съвет кога да го сложа и по колко време се носи и въобше такива подробности. много ви благодаря!!! Grinning

# 1
  • Мнения: 215
Ами моята докторка ми каза някъде месец и половина след операцията да слагам колан .
А ти след като си оперирана преди 2 седмици дали ще можеш изобщо да сложиш колан сега , не те ли боли операцията ?

# 2
  • Мнения: X
Аз раждах нормално, че ми бяха казали поне месец задължително да не слагам нищо, заради това, че все още матката се събира, а и ако кърмиш, незнам дали си чувала за контракциите на матката докато кърмиш ( естествено не при всеки), така че мисля, че не би трябвало да избързваш. Твърде рано е още, според мен.

# 3
  • Мнения: 1 555
Аз също родих със секцио и да ти кажа сложих такъв колан след 40 ден, но мен ужасно ме стяга и не го носа повече от 1-2 часа . Дано при теб да има ефект, защото според мен няма много голяма полза, имам приятелки, които също са раждали секцио и за около два месеца им се прибрал корема без да носят нищо, моят корем вече зпочва да се прибира, но без упражнения няма напълно възвръщаемост, а това ние лошото на нас със секциото, че чак след 6 месеца можем да правим каквито и да било упражнения  Naughty
Но аз мисля да пробвам някъде към 4 месец, защото не мога да си влезна в дрехите  #Crazy и ще изперкам !
Спокойно ще ти се прибере ! Поздрави

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз също родих със секцио и да ти кажа сложих такъв колан след 40 ден, но мен ужасно ме стяга и не го носа повече от 1-2 часа . Дано при теб да има ефект, защото според мен няма много голяма полза, имам приятелки, които също са раждали секцио и за около два месеца им се прибрал корема без да носят нищо, моят корем вече зпочва да се прибира, но без упражнения няма напълно възвръщаемост, а това ние лошото на нас със секциото, че чак след 6 месеца можем да правим каквито и да било упражнения  Naughty
Но аз мисля да пробвам някъде към 4 месец, защото не мога да си влезна в дрехите  #Crazy и ще изперкам !
Спокойно ще ти се прибере ! Поздрави

Същата работа беше и при мен

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз също се замислям за колан,обаче още ме боли като си докосна операцията.Не мисля че ще понеса нещо да ме пристяга.Никоя дреха не ми става.Вчера пробвах разни панталони и дънки по магазините,но те все с ниски талий и понеже от едната страна ми се поду/явно ще изхвърлям конец/ чак прокърви.

# 6
  • Мнения: 1 288
o6te si me pristiaga pri operatsiata. osobeno kato kurmia, dosta durpa. no si misleh da ne bi da stane kusno dokato 4akam da mi mine. no 6tom kazvate 4ak kam 4-tia mesets, iavno dosta sam se razburzala Thinking 6te 4akam samo da se pribere korem4eto  Praynig blagodaria vi za otgovorite!

Общи условия

Активация на акаунт