подсечено дупе

  • 805
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте мами!
Подсечено е не дупето на моето момиченце, а отпред, най-отгоре, където е цепчицата и не знам с какво да мажа на това място.Дали е подходящ пиоктанина или някаква бебшка пудра / бяха ни изписали Сулфатиазол за врата /?.....ама да не го заболи дупенцето.Досега сме се подсичали само на врата и се чудя какво да го правя това дупе....

# 1
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ами аз на "това"място си мажа Алекс с крема ,който мажа и дупенцето.Използвам най-обикновен крем-Бочко и защитния крем на Нивеа,от който съм много доволна.Мажа след всяко сменяне на памперса и досега почти сме нямали проблеми.

# 2
  • Мнения: 7 106
Или Бочко или крем Здраве. Измии я и подсуши хубаво, даже може да я оставиш голичка за 10-15 минутки да поритка без памперс и след това я намажи с крем Здраве на по-дебел пласт. Моята дъщеря никога не се е подсичала, но на братовчедка ми мацката най-редовно се зачервява и  тези две кремчета и действат много добре. Ако тези съвети обаче не действат и зачервяването не отшумява за 1-2 дни, по-добре се обърни към педиатъра ви, той най-добре ще те посъветва, защото от подсичане, до подсичане си има разлика.

# 3
  • Мнения: 130
АЗ ПРЕПОРЪЧВАМ PENATEN KREM-използвала съм го за подсичане на дупета на малки господинчовци.

Общи условия

Активация на акаунт