А някой ползавал ли е лосион Hidrolacio Excipial?

  • 745
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте мами, вече питах в предната тема която пуснах че бебо е с много чувствителна кожа. Имаме пъпчици посоянно ту по лицето ту по корема и гърба ту по крачката. Мажа след баня със зехтин по принцип.
казаха ми да си купя лосион  Hidrolacio Excipial, но аз искам първо да попитам вас за съвет.

# 1
  • Мнения: 533
На нас за чувствителна кожа ни предписаха Excipial Lipocreme. Ако Hidrolacio Excipial е на същата фирма - Spirig - препоръчвам ти да го ползваш, наистина продуктите са им много добри.

# 2
  • Мнения: 1 555
Извинявай , но къде води бебчо, за да му поставят такава диагноза? Не искам да те плаша, но сигурна ли си, че не е алергия, защото при нас по същия начин се появяват малки пъпчици по лицето и тялото и го водих на алерголог, но пък точно тогава пъпките се бяха скрили и той не можа да каже нищо конкретно.
А кожата суха ли ви е там където са пъпките ?

Не искам да те стряскам, просто споделям !
 Hug

# 3
  • Мнения: 6 243
ПРодуктът е добър, аз съм го ползвала за сина ми и за мен самата като лосион за тяло, но синът ми е доста голям - първият път като го взехме, беше поне на 7 - 8 години. Въобще продуктите на тази фирма, както са ти писали, са подходящи за деца, защото са хипоалергенни и без консерванти, оцветители и пр.

Но това не е медикамент и ако причината за пъпчиците е алергична реакция, надали ще ви помогне.

Съжалявам, че не мога да те окуража, че това ще е панацеята завашия проблем... Със сигурност не е по-лошо от зехтина, който използваш, обаче Laughing

Общи условия

Активация на акаунт