Детски коледни тържества

  • 2 477
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 575
Ще водите ли детето си на някое от тържествата, които организират детските клубове? Не става въпрос за тези, които се правят по ясли или градини.

Като бях в "Мики Маус" ми предложиха да ни запишат, само че нещо много бедна ми се видя програмата - събирали групичка деца да си играят, дават им пица #Crazy (предполагам, че ще е от тези на парче за 1лв) и сок,
и накрая идва дядо Коледа и дава играчки, които ние сме си купили.
Това удоволствие за 12лв.
Не че са много парите, но поне да предлагаха нещо свястно в замяна.....  Rolling Eyes

Случайно да знаете друго подобно място, където да има наистина хубава детска програма за Новогодишните празници??
Много ми се иска малкия да си прекара хубаво и да му е забавно.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Не съм чувала, че детските клубове организират коледни тържества /не съм се и интересувала, де/. За 25-ти ли става въпрос newsm78. И от колко часа? Специално за Мики Маус можеш да си сигурна, че ще забавляват добре детето ти и то ще остане доволно.
Какво място търсиш - където да оставиш детето или където да отидете заедно? Предполагам, че в София ленд ще има интересна програма, но ще трябва да бъдеш и ти с него. По театрите също има новогодишни представления с дядо Коледа, в Макдоналдс и т.н., но май все още е раничко. предполагам, че след 1 - 2 седмици ще има много оферти и предложения Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
на нас пък май ще ни дойде в повече празнуването...

в училище и в детската градина и двете дами ще си имат тържество

на служебно коледно парти ще ни заведе таткото - извън софия, с преспиване, с програма за деца

на връх коледа ще участват в коледно представление в църквата, в която ходим
(всички желаещи са поканени!)

отделно в църквата смятаме да организираме предколедно празненство за семейства с деца - надявам се без подаръци, но пък с много игри и смешки

остава да добавим бъднивечерната семейна вечеря, гостуването на баба по коледа, пътуването до атина за нова година и междувременно някое виждане с приятели...

в интерес на истината досега не съм водила децата на такова клубно празненство, където не познават никой. може и да е хубаво, но аз все си представям хубавия празник да е с приятели...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
на връх коледа ще участват в коледно представление в църквата, в която ходим
(всички желаещи са поканени!)

Янита, заинтригува ме Grinning. Особено пък, ако представлението е за Рождество! Може ли подробности.

А иначе програмата ви е страхотна - май нищо не сте пропуснали Grinning

# 4
  • Мнения: 1 413
В работата на мъжа ми организират тържество за децата на служителите и предишните години ги водех там, и тази надявам се също, но си мечтая да дойде дядо Коледа и в детската градина и там да получат подаръци сред деца и много песни и танци.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
Лекси, децата приготвят представление - с костюми и декори, както си му е редът. получава се нещо като мюзикъл - има доста песни, вкл. и солови изпълнения. участват деца на възраст от 3 до 14 - 15 г. (има и няколко, които не са навършили още 3). всяка година пиесата е различна. този път се представя рождествената история на фона на общото неразбиране на смисъла на празника. най-мъничките (между които моята габа и още едно форумско детенце) ще бъдат животните от обора - свидетели на раждането на исус.

подобно представление се прави и за възкресение.

тържеството е вместо нормалното богослужение. накрая има подаръци за всички участници, а също и за гостуващите дечица. дядо коледа няма, но си има елха и украса.

# 6
  • Мнения: 3 575
Сама не мога да го оставя, т.к веднага ще ревне за мене, така че отпада тоя вариант.
Търся място където ще го забавляват добре - театър ли ще има, какво не знам - нямам особен опит, Стиви е малък и не съм го водила никъде по такива мероприятия.
 
Затова питам тук - къде сте водили децата си и сте останали доволни?

Иначе за Мики Маус датите мисля че бяха на 19, 21 и 22, или нещо подобно.

# 7

Общи условия

Активация на акаунт