Дали ще мога да отслабна...

  • 1 246
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Как мислите? Дали за 5-6 месеца ще мога да отслабна и да си възвърна първоначалното тегло? Ако кърмя, ще мога ли да пазя диета? Ох, вече имам чувството, че не вървя, а се търкалям Sad Тежа 85 кг Cry А до януари има още толкова много...

# 1
  • Мнения: 5 790
Я не се притеснявай, а си бременей и дебелей на воля. Ще му мислиш като се роди бебчо!
Аз бях качила 30 кг, но ги свалих за 6 месеца. Според мен всичко е въпрос на воля и желание!

# 2
  • Мнения: 5 103
всичко е въпрос на ядене.ще можеш стига да искаш

# 3
  • Мнения: 1 866
Аз качих 23. Така и не свалих последните 3, но останалите свалих до 6-ия месец. Въпрос на желание е. Не се притеснявай толкова за това.

# 4
  • Мнения: 218
Роди си здраво бебче, не се тревожи за килограмите. До 6 месеца се свалят.
Аз винаги съм била на мнение, че по-добре е дебела, но със здраво бебче, отколкото слаба и с недъгаво чедо Naughty
Напвай на воля - сега ти се е паднало Joy

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Я не се притеснявай, а си бременей и дебелей на воля. Ще му мислиш като се роди бебчо!

Ей това е голяма глупост SadПусни на търсачката колко жени ревят след като родят, че са тройни! Тъпченето по време на бременност никак не е за подпомагане на детето.След като родиш и видиш,че нишо не ти става, психиката ти рухва.
aleks1 ,това е чудесно че си свалила килограмите за кратко време, но повечето жени имат проблеми.
 Nellina ,съвет от мен, храни се нормално.Преди време ми се наложи да отслабна с много кг., беше трудно.Почнах да се храня разделно, през бременността качих 12кг.Лекарите казваха, че съм избрала хубав и здравословен начин за хранене, но не вярваха , че ще издържа до края.Просто воля ти трябва.А до януари има наистина много време,последните месеци се качва най-много.Успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 790
Никой не казва да се тъпче. Естествено, че тъпченето не е полезно и това, което казват някой, че храниш двама души е глупост. Да яде, колкото й се яде, това ми е мисълта! Бременността не е момент, когато можеш да пазиш диети и да си мислиш за излишните килограми.

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Роди си здраво бебче, не се тревожи за килограмите. До 6 месеца се свалят.
Аз винаги съм била на мнение, че по-добре е дебела, но със здраво бебче, отколкото слаба и с недъгаво чедо Naughty
Напвай на воля - сега ти се е паднало Joy

Подкрепям Peace

# 8
  • Мнения: 2 910
Аз качих 30кг. по време на бременността и след като родих и спрях да кърмя за 3,4 месеца си възвърнах старата форма.Имаш ли желание и воля,ще отслабнеш,но сега не е момента да мислиш за това.Хапвай си спокойно това,което ти се иска,а после ще се ограничаваш.

# 9
  • Мнения: 2 596
Зависи само и единствено от теб. Щом искаш, ще ги свалиш.
Как си била след първото раждане, бързо ли ги качи и колко наддаде тогава? Просто всяка бременна има такива мисли в главата си и се притеснява, но после нещата си идват на място. Аз пък свалих всичко за 5/6 месеца, но докато кърмех, не съм се тъпчела, че да имам кърма, а си ядях нормално.

# 10
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Оф и аз много се притеснявам за килограмите.Като забременях бях 57кг,сега съм 73кг,а до януари наистина има много време.Майка ми е доста пълничка,леля ми също и това най-много ме притеснява,че си ми е ген.От друга страна си викам,какво пък толкова,бременна съм,нормално е да дебелея,нали човечето в мен расте pregnant.Пък и сега ми се е паднало да не се притеснявам какво и колко ям,после като родя все за това ще мисля. badscale

# 11
  • Мнения: 3 861
Ще можеш разбира се стига да искаш, малко диетка и повече движение и ще сттане, сега обаче не го мисли, а си хапвай спокойно, без да прекаляваш Wink

# 12
  • Мнения: 3 611
Как мислите? Дали за 5-6 месеца ще мога да отслабна и да си възвърна първоначалното тегло? Ако кърмя, ще мога ли да пазя диета? Ох, вече имам чувството, че не вървя, а се търкалям Sad Тежа 85 кг Cry А до януари има още толкова много...

Не се притеснявай- ще отслабнеш. Дали ще стане през първите 6 месеца или малко по- късно няма чак такова значение. Някои мами отслабват и докато кърмят, при мен не стана, защото имах страхотен апетит. След като спрях, обаче, с помощта на малко диетка веднага се вталих.
Не мисли за това сега, мисли си за бебчето, а като му дойде времето ще мислиш за килограмите.  Wink

# 13
  • Мнения: 1 381
не се притеснявай ще отслабнеш. Не му мисли от сега. Ако не прекаляваш с яденето  особено сладкото и тестено, няма какво толкова да се безпокоиш. С малко повече воля ще се възтановиш след раждането. Не е добре да гладуваш докато кърмиш иначем съвсем спокойно можеш да се органичаваш като наблегнеш на полезните храни или пък се храниш разделно.
Те хората са го казали " Дишай за двама, а не яж за двама"
Де да бях се вслушала и аз в тези съвети сега щях да съм на нормални кила. За твое успокоени аз отидох да раждам 107кг. ( а съм само 1,68см) и пак лека полека ги свалям- въпреки липсата на воля и организираност.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм от привържениците на здравословното хранене. Според мен, трябва да се яде качествена храна по време на бременност. Прекалената пълнота е вредна и за родилката, и за бебето. Да не говорим, че бебето не получава нищо полезно от мазно и пържено, от консервирани храни и сладкиши.
Ако се храниш здравословно, хем ти ще си в прекрасна форма, хем ще знаеш, че даваш на детето само най-доброто.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт