Готини пици он лайн - препоръчайте ми бързичко моля ви :)

  • 2 963
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля ви  Praynig тази вечер ни се доядоха пици ама искам да са хубави, а любимата ни пицария не прави доставки по домовете, така че помогнете ми  Praynig В амам.бг има няколко ама не знам кои си заслужават Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 462
Е що пък он лайн Laughing По телефона също може. Плащаш при доставката.

От тия сме доволни - http://www.pizzadonvito.com/

От която и пицария да викнеш обаче, минават поне 40 минути, докато ти я донесат.

Наздраве!

# 2
  • Мнения: 2 550
www.misskapriz.com

Тези правят по-вкусни пици - http://www.pizzahut.bg/bg/index.php

# 3
  • София
  • Мнения: 2 827
О!Шипка бре

# 4
  • Мнения: 2 792
 На О!Шипка телефона за доставка е 988 87 88
 Може да поръчаш и от тук он лайн-има доста пицарии

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Много ви благодаря ама О'Шипка и Дон Вито в този интервал са претоварени и ще си отчакаме Simple Smile
Сега ще разгледам и ще се спра на някои !
Благодаря и на вас приятна вечеря  Hug

# 6
  • Мнения: 1 462
Тук съм готов да споря Simple Smile Освен, че са МНОГО бавни (1h 20m) самите пици далеч не са толкова вкусни.

# 7
  • Мнения: 2 550
Тук съм готов да споря Simple Smile Освен, че са МНОГО бавни (1h 20m) самите пици далеч не са толкова вкусни.

Ми последният път, когато си поръчвах от тях (е, вярно, рпеди доста време), не бяха лоши пиците...особено пуФкавите:)

# 8
  • Мнения: 1 462
Тук съм готов да споря Simple Smile Освен, че са МНОГО бавни (1h 20m) самите пици далеч не са толкова вкусни.

Ми последният път, когато си поръчвах от тях (е, вярно, рпеди доста време), не бяха лоши пиците...особено пуФкавите:)
Е за преди време и аз съм съгласен. Grinning

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Поръчваме само от "VICTORIA"  817 97 90, 967 50 50;  986 82 00;  986  40 80; 943 75 43.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Джул,вземи поръчай и за у нас като си подкарала  Laughing Laughing Laughing
Ай наздраве и приятен апетит.И после пиши от кои сте яли и дали са били вкусни!!!  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 473
Поръчваме само от "VICTORIA"  817 97 90, 967 50 50;  986 82 00;  986  40 80; 943 75 43.
Нямат лоша пица. Това са любимите на нашето семейство smile3521
Чудесно, благодаря за препоръката, но как да знам какво точно да си поръчам?! newsm78 Tired Нямат ли сайт? Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Гледах, гледах и се спрях на Дон Вито. Много хубави пици и доста бързо ги донесоха. Хапнахме чудесно и си мисля, че май от тази пицария ще поръчваме занапред  Hug Донесоха ни и подарък - бутилка Каменица Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 212
Джулс, сега с тази тема пак ми развинти фантазията и апетита...За наказание (незнайно чие)ще си поръчам тези дни пица и аз  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 1 462
...Дон Вито...Много хубави пици и доста бързо ги донесоха.
Това имах предвид.

"Виктория"-та също не са лоши, но май идват по-скъпички. Не съм поръчвал оттам, GOLDEN_ROSE да каже за колко време пристигат.

Общи условия

Активация на акаунт