Торта на Боби 2

  • 785
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 847
От рецепти от форума направих страхотна торта за рожденият ден на Боби. Можете да я видите

ТУК и
ТУК

Споделям рецептата с вас.

От доза и половина от сладкиша с моркови на Taneto
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=11407.msg196074#msg196074
Опекох по отделно три блата.

Направих два крема:
Единя млечно-маслен от:
250 гр. масло
180 гр. пр.мляко
125 гр. ахар
есенция
Млякото и захарта се кипват. Мслото се разбива добре и към него на тънка струя се прибавя охладеният млечен сироп. Бие се докато се получи снежнобял, гладък крем.
С него слепих блатовете.
Другият крем е Испанският вариант на Крем Брюле даден от Eli=== даден ето тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14819.msg271913#msg271913
Направих половин доза и естествено не го запичах.

Украсата е с малко от масления крем и какао.

Да ви е сладко.
 
ПП Оправих линка. Извинете, ама нали аз си ги виждам снимките...

А-А-А-А! Забравих да кажа, че има и един ред банани, както се вижда на снимката. Придават много приятен вкус.

Последна редакция: вт, 29 ное 2005, 17:12 от Raya

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Рая, не се вижда снимката.  Sad

"We're sorry...
...due to a high volume of page requests, this Webshots page is not available right now.

If you are looking for a photo, it is possible that the photo has moved or no longer exists.

If you are in the process of creating an album, please be assured that your data has been sent to our site. You may try refreshing the browser window or reloading the page in a few moments. "

# 2
  • Мнения: 750
Всъщност тортата е на последнит едве снимки тук.

Изглежда многообещаващо!

# 3
  • Мнения: 344
Изглежда ми много вкусна тая торта. newsm10 Потекаха ми лигите. Ще взема да я пробвам, ама много врътня ми се вижда.

# 4
  • Мнения: 3 927
Ти ме уби Simple Smile Simple Smile
Наистина ли от морковения сладкиш направи торта? Сигурно е вярно - личи си от снимките Simple Smile
Сладкишът ми е много любим и го хапваме с удоволствие у дома, но твоята фантазия ме разби Simple Smile  chef  bouquet
Поздравления.

А аз ще си запиша крема, че последното ми творение от форума отиде на боклука - защо така форумските идеи за торти  ми се получават гадни  Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 3 847
А аз ще си запиша крема, че последното ми творение от форума отиде на боклука - защо така форумските идеи за торти  ми се получават гадни  Sick

Да ти кажа, че може и само с маслен крем да минеш. Поема си сладкиша мно-о-о-ого масло. И ако сложиш и повече банани - идвам ти на гости.

# 6
  • Мнения: 5 183
Ох, направо ми потекоха лигите!
А втората снимка каква е? пак торта виждам.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 847
Нещо ми ичезнаха отговорите. Та да се повторя:

Тането,
можеш да направиш само масленият крем. Сладкиша позволява. Сложи и повече банани и/или смокини от сладко - ще стане супер. Сигурна съм.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт