Вие ли избрахте зодията на детето си?

  • 6 688
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
Искахте ли детето/децата ви да са определена зодия и защо, или не отдавате голямо значение на тези неща?

Ние не сме се замисляли преди, но сега не бих допуснала да имам друго дете зодия Овен. Докато бях бременна попитах един приятел, който е Овен, какво мисли за зодията и той ми отговори, че зодията е добра за детето, но не и за родителите! Относно родителите сега мога да кажа, че е бил прав.

# 1
  • Мнения: 4 473
Мислила съм по въпроса преди да забременея, но чак пък да сме "работили" на всяка цена за определена зодия - не! Гери трябваше да се роди Скорпион, но преносих и родих на втория ден от Стрелец, която е и моята зодия Heart Eyes, а и ника ми произлиза от този факт Wink

# 2
  • Мнения: 2 241
Не, не я избрахме целенасочено, но от двете зодии, които можеше да бъде (Козирог и Водолей) определено държахме да е Водолей Simple Smile

Той наистина устиска и се роди във втория ден на Водолея Simple Smile

За второто не бих планирала да е моята зодия - Телец, че с такъв инат като себе си не знам как бих се оправила Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
за габа планирах кога да забременея и кога да се роди, но не заради зодията, а за да не пропусна лятната веселба на морето: най-напред тъкмо се върнахме от почивка и забременях, а после - габа вече беше достатъчно голяма да я помъкнем по плажовете.
но зодия не съм гледала. дори не вярвам, че това може да определя съдбата на човек.

# 4
  • Мнения: 8 505
Не.
Освен това ако се беше родила на термина,щеше да е една зодия,а тя се роди седмица по-късно и е друга зодия.

# 5
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Не съм мислила, но резултатът (като зодия) ми харесва.
Сега, когато се замислям за No 2, отново няма да гледам зодии, макар да имам известни резерви към определени.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не вярвам в разни зодии. Както се е случило така.
 Имаме приятел от многолюдно семейство - 7 деца. Всичките са зодия дева и точно през две години. Той се майтапеше, че баща му на Нова година си е пийвал и затова. Joy Joy Joy

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Изобщо не съм планувала коя зодия ще бъде, но като ми определиха термина ми стана много криво, защото от всички зодиакални знаци най не се разбирам с козирог и детето си е типична планинска коза, какво да се прави съдба  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 902
не сме планирали. Обаче като разбрах, че ще е скорпион, се зарадвах, защото терминът ми беше два дни преди рождения ден на баща му - тъкмо подарък Simple Smile  а и аз харесвам мъже скорпиони и бях сигурна, че ще родя момче скорпион.

# 9
  • Мнения: 2 755
Бебето беше планирано, но не и съобразено със зодията.

# 10
  • Мнения: 215
Като го правихме не сме мислили затова, хич даже. Simple Smile
Но, понеже родих секцио, аз избирах датата и можеше да бъде роден или под знака на Дева, или Везни, разликата беше точно 2 дни.  В този смисъл- да, ние избрахме зодията.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зодията ли....ммм  Rolling Eyes, по-скоро месеца на раждане Wink (обичам август, септември и октомври).

Термина на дъщеря ми бе 22.10 и се молех да не пренося и да се пръкне Скорпи, което "ни се води, ни се кара"  Crazy
А сина беше на ръба на Лъв и Дева...остана си Дева, като майка му  Party. Само дето за мъж ми се види доста неподходяща таз зодия  Thinking

# 12
  • Мнения: 934
Хе хе, че аз ако можех да забременявам по поръчка... То си става когато си реши, че му е времето. Аз по принцип не вярвам, че зодията определя характера - по-скоро може би придават някакъв оттенък. От всяка зодия си има и гадняри, и простаци, както и страхотни хора. Да не говорим пък, че ако тръгнеш с някакви предварителни очаквания за детето ти, все ще ти излязат криви сметките!
Та да кажа значи - нищо не сме избирали, сами се избраха. Едното е Близнаци, другото Риби. Големи са дзверове, но си ги обичам такива, каквито са.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
не стана случайно,но се радвам че е Скорпион,особено момче:-)))Дори да не бях родила секцио,пак се вмествах в Скорпиона:-))  : coolcool

# 14
  • Мнения: 1 866
Е, недей така си мисли за Овена. Аз съм Овен и майка ми и баща ми не се оплакват много.  Grinning Само казват че съм инат ама си имам толкова други хубави качества !  Embarassed

Иначе аз не съм мислила предварително за зодия за децата си. Сега като се замисля точно Овенче щях да искам, ако трябваше да избирам. Но повече заради месеците : март-април. Моята бубка Близначе стана. Точно тази зодия най- не я обичах ама сега й открих добрите страни.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт