Нов фитнес за мамите около 5те кьошета и Руски п-к

  • 584
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
Има ли желащи за фитнес! Най-после са отворили фитнеса на ул.Бузлуджа - /м/у Прага и Руски п-к/ до OPI. Аз съм  Grinning, щото от 1г. чакам да го отворят - на 4мин. ми е от офиса и на 5мин. от вкъщи  : Залата е малка, но има необходимите уреди за влизане във форма. 4лв. е тренировка до 15ч и 5 лв. след това, утре след работа мисля да започна сериозни тренировки. Хайде,  ако има и други желаещи ще заформим една група ентусиастки Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 202
Има ли желащи за фитнес! Най-после са отворили фитнеса на ул.Бузлуджа - /м/у Прага и Руски п-к/ до OPI.

Къде точно там?  Не знам какво е ОРI Sad
Знаеш ли от колко бачкат сутрин и до колко вечер?
Аз живея на Македония и ми е супер удобно.

# 2
  • Мнения: 1 417
Чак сега ми остана време да ти отговоря - фитнеса се намира на пресечената на Люлин планина - /2та пресечка от дясно като идваш от Руски п-к към 5те/ и Бузлуджа.Влизаш на Люлин планина и после завиваш веднага наляво по Бузлуджа, от дясната страна има нови кооперации с магазини и офиси и фитнеса. Дано да си разбрала нещо от обясненията ми Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 202
Чак сега ми остана време да ти отговоря - фитнеса се намира на пресечената на Люлин планина - /2та пресечка от дясно като идваш от Руски п-к към 5те/ и Бузлуджа.Влизаш на Люлин планина и после завиваш веднага наляво по Бузлуджа, от дясната страна има нови кооперации с магазини и офиси и фитнеса. Дано да си разбрала нещо от обясненията ми Embarassed

mi6i, мерси за отговора, ще го намеря, все пак съм местна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт