Детство мое,реално и вълшебно...

  • 1 539
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
Помните ли ТОВА от детските си години Wink

# 1
  • Мнения: 7 430
Толкова много го харесвам това филмче - даже в момента си свалям епизодчета Party да има за дивака да гледа Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 370
Помня го ами как  Heart Eyes
Сещам се и за още доста разкошни анимационни и игрални филми за деца, които надали ще забравя някога.
Само се чудя дали нашите деца, ще има какво да помнят  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 452
Помня го ами как  Heart Eyes
Сещам се и за още доста разкошни анимационни и игрални филми за деца, които надали ще забравя някога.
Само се чудя дали нашите деца, ще има какво да помнят   newsm78

Разбира се, че ще има! Според мен не можем ИЗОБЩО да се оплакваме от липсата на хубави детски филмчета в Канада! И  на английски и на френски върят разкошни детски филми!

# 4
  • Мнения: 3 491
Толкова много го харесвам това филмче - даже в момента си свалям епизодчета Party да има за дивака да гледа Mr. Green
Дуцанка, а ти откъде го теглиш? На мене от доста време току ми щракне в главата за "Ну погоди".
Иначе съм съгласна с Лаура, че не им липсват красоти, които да гледат. На мене обаче ми липсва емоцията тези красоти да са част от моето детство и да ги изживявам отново покрай децата, както виждам, че става с американците. Та в тоя смисък ми се струва, че "Ну погоди" може и да свърши работа!

# 5
  • Мнения: 7 091
Толкова много го харесвам това филмче - даже в момента си свалям епизодчета Party да има за дивака да гледа Mr. Green
Дуцанка, а ти откъде го теглиш? На мене от доста време току ми щракне в главата за "Ну погоди".
Иначе съм съгласна с Лаура, че не им липсват красоти, които да гледат. На мене обаче ми липсва емоцията тези красоти да са част от моето детство и да ги изживявам отново покрай децата, както виждам, че става с американците. Та в тоя смисък ми се струва, че "Ну погоди" може и да свърши работа!

В Netflix има много руски филми, вкл и за деца. Не си спомням точно колко серии на Ну Погоди, но имаше със сигурност. Simple Smile

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
обичам си го това филмче. даже започнах да го свалям

# 7
  • Мнения: 533
Моля, кажете от къде го сваляте. Ако може и да е на български ще бъде наистина чудесно. С удоволствие ще се върна в детството гледайки "Ну погоди".

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 при нас го дават, zаедно с Роzовата пантера Пинко, ама по коя ТВ беше newsm78....сигурно е super RTL-a, ама не съм сигурна, може и да е Диснии_то.... Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 238
Ооооо, ние много си ги обичаме Ба Бая и Вучу(Зайо Байо и Вълчо)
Татито като беше в командировка в Латвия специялно ни ги купи от там(по моя поръчка Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green) и сега си имаме всичките серии.
Оли може поне половин час да седи и да ги гледа мез да мръдне. Те са лесни за разбиране, няма говор, и най-важното- няма насилие!
Препоръчвам ги на всеки!

# 10
  • Мнения: 1 190
Hug ... А някой знае ли, дали от някъде може да се изтегли филма "Неочаквана ваканция" - от много време се чудя, дори бях писала до ТВ България!

Поздрави Wink

# 11
  • Мнения: 3 098
Да и аз си го оби4ам много това филм4е Hug
Спомням си като малки с брат ми лягахме ве4ер на неговото легло,загасяхме светлините и аз запо4вах да прожектирам "Ну пагади","4ервената шап4ица","Снежанка","Пепеляшка"...Татко ни подари прожектора и ние бяхме много доволни Hug Ееех,а с какво ли моето дете Ще си играе,какви ли филми Ще гледа младежта newsm78

# 12
  • Мнения: 7 430
...Дуцанка, а ти откъде го теглиш? На мене от доста време току ми щракне в главата за "Ну погоди"...

Извинявай, че чак се отговарям  Wink аз тегля филмчето от тук   Wink

А за филмчетата, никой не може да ме накара да повярвам, че тук са по хубави...мое си мнение smile3503 и никого не ангажирам  Hug

# 13
  • Мнения: 1 399
Hug ... А някой знае ли, дали от някъде може да се изтегли филма "Неочаквана ваканция" - от много време се чудя, дори бях писала до ТВ България!

Поздрави Wink

До DMCA-removal-from-Google имате ли достъп от чужбина newsm78
Там ги има - и в DVD формат, и DivX

# 14
  • Мнения: 7 803
ами нямаме достъп  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт