БиоКорект плюс

  • 9 515
  • 3
  •   1
Отговори
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Някой от вас да е пил Био Корект плюс?Искам да си го купя,за да овладея вълчия си апетит.Четох в сайта им,че се препоръчва както при наднормено тегло,така и при други проблеми.Ако някой от вас има инфо от някой,който е ползвал-моля да сподели! Hug

# 1
  • Мнения: 1 731
Aз го ползвах преди време Thinking.Изпих две опаковки от тия капки с голям зор,защото са много гадни на пиене.Буквално ми се повдигаше на мен  #Crazy.В началото усетих спад на апетита,те се пият поне половин час преди ядене, и като седнем да хапваме си ям умерено.Обаче към средата на второто шишенце вече нямаше нищо такова и ги спрях.А и нали ти казвам много ми бяха гадни на вкус SickТова е от мен Flutter

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Точно в тази връзка в аптеката ме информираха,че имат и капсули-Биокорект плюс универсал.Да взема от тях ли newsm78

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз тука де се подвключа за Липоредукт плюс, и да кажа, че го пих 4 месеца лятото, точно след като родихи с негова помощ отслабнах с 10 кг. Не казвам, че е само от него, аме все нещо помага, като се пие като хранителна добавка към диетата.
Та предполагам, че и препарата за който говорите трябва да се пие по продължително, защото все пак е на билкова основа!

Общи условия

Активация на акаунт