Здравейте сладуранки:))

  • 1 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 512
Много съм доволна , че в мое(наше) отсъствие форумчето е пораснало.
Искам да ви се похваля - моите юначета вече втори ден са на ясла . Веднага са станали любимци на персонала. Днес дори са се отпуснали и са започнали да обясняват каквото им хрумне.

Реших да  ги запиша на ясла понеже вече не смогвах на ритъма и доста се изнервях на моменти. Сигурно пак няма да си почина поне докато   не си ошетам къщата. Тормози ме обаче мисълта , че съм избързала . Дали не трябваше да станат поне на 3 годинки за да запиша на градина. Какво мислите ? А може би ви е малко далеч този проблем , но ще се радвам ако споделите:)

# 1
  • Мнения: 183
Мен ако питаш, изобщо не си подранила. Аз дадох моите на 1г. и 11 м. по много причини. Първо - трябваше да почна работа - третата година не е платена. Второ - никой не ми помагаше и бях страшно изнервена и исках малко да си почина от тях.
Знаеш, че близнаците са си много близки, затова е добре да се научат да контактуват и с други деца, освен едно с друго. На Саша и Ади толкова им хареса, че сутрин се радваха, че отиват, а следобед плачеха като ги взимам.
Преди да тръгнат на ясла, те не контактуваха много с други деца, особено откакто проходиха, защото нямах физическата възможност за ги извеждам сама на вън и по тази причина не излизахме много често. Яслата беше много добър вариант!

# 2
  • Мнения: 826
Добре дошла  Теди!
Къде се изгуби цяло лято?
Яслата е много добър вариант за малките,там ще им е добре-не се притеснявай. Wink И аз бях ре6ила да ги гледам вкъщи моите разбойници до 3г.,ама  няма да изкарам толкова дълго.Станали са невъзможни,правят каквото си искат и никой не ме слу6а. Cry
В тази връзка искам да попитам мамите на близнаци кога са проговорили,защото ние си караме на бебе6ки език и ве4е запо4нах да се притеснявам(на 1г. и 8м. сме) Confused: А кога свикнахте на гърне?

# 3
  • Мнения: 183
А ние проговорихме смислено на 3г. Преди това не им се разбираше нищо!!!

# 4
  • Мнения: 826
Ох,успокои ме! Laughing В4ера на детската площадка има6е едно лапе по-малко от нас,а бърборе6е вси4ко и аз  се притесних,4е  изоставаме. Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 512
Ние отпреди три месеца някъде започнахме да си бърборим и сега не ни спират устенцата Simple Smile Не мога да смогна да отговарям:)

# 6
  • Мнения: 2 051
Да ви кажа и аз за яслата, ама опитът ми е с големите - породените. Трябваше скоропостижно да се върна на работа, когато щерката беше на 2 и малко, а синът на 11 месеца, току-що проходил.
С нея проблемът беше, че не искаше да ходи, плачеше, макар че беше с братчето си по цял ден заедно, така кисело изкарахме месеци наред. Но пове беше здрава. Той свикна с новата среда много по-лесно, обаче не спря да боледува от всички възможни болести- инфекциозни, настинки, направи алергичен бронхит 100 пъти и така - цяла година, след която го отписах от ясла, напуснах работа и го гледах още известно време, докато "поузрее и възмъжее". После вече го записах директно на градина и нямахме тези проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт